Zrecenzowano: 19 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo dobry z miłym personelem. Dobra lokalizacja. Cisza i spokój w środku.Pokój taki sam jak zdjeciach. Smaczne śniadanie, świeże nie zależnie, o której godzinie przyjdziesz. Bardzo polecam ten hotel!

Termin pobytu: marzec 2018
Dziękujemy, Wanderer761619
Zrecenzowano: 6 grudnia 2017

Hotel przeciętny jeśli chodzi o wygląd i wystrój jednakże wart polecenia ze względu na swoją lokalizację blisko centrum i starego miasta. Jedzenie smaczne, ze względu na usytuowanie problemem jest znalezienie miejsca parkingowego bez opłaty.

Termin pobytu: luty 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, 387krystynak
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Byłem w Villi na kilku imprezach głównie rodzinnych. Za kadencji wcześniejszego menagera i obecnej Pani menager. Dania sa tak samo smaczne. Jest kilka sam do wyboru. Atmosfera bardzo pozytywna. Polecam wszystkim

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, micha_w371
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2017

Sam hotel jako budynek nie mam zastrzeżeń. Jednakże szybko zaczynają się schody. W opisie jest parking strzeżony, absolutnie nie prawda, do tego opłata 20 zł, pytanie za co? Pokój - przestronny, jakis tam żel do mycia, standard łazienki PRL, ważne że wszystko działało. Na plus suszarka do włosów. Niestety materace w łóżkach mają chyba przebieg 20 pokoleń. Siadasz czujesz sprężyny. Poduszka-szumna nazwa. Kawałek powłoczki w środku z niczym. dosłownie tragedia za takie pieniądze. Internet The best 12 Mb/s. Takiego nie widziałam nigdzie. Śniadania full wypas, Szwedzki stół. Smaczne i rożnorodne. Za Hotelem ogródek piwny przyległy do restauracji. Jedzenie smaczne na swój sposób. Stoły wątpliwie jednak czyste. ocena 3/5.

Wskazówka dotycząca pokoi: Niestety nie byłam w innych pokojach. opisałam klasyczną 'dwójkę".
Termin pobytu: sierpień 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, olaelk
Zrecenzowano: 11 lipca 2017

Tylko jeden dzień,ze śniadaniem, ale chętnie tu wrócimy .Dlaczego?
Swietna lokalizacja,parking co prawda platny i niestrzezony,ale z wygodnym dojazdem .
Nasz pokój był 2-łózkowy,,cichy, z dwoma małymi ,stylowymi oknami z widokiem na
ogród. Łazienka piękna,chyba nowa,super czysta,suszarka,białe ręczniki.
Śniadanie z dużym wyborem wędlin, mniej serów, na ciepło jajecznica i parówki,sałatka warzywna z majonezem,pomidory, ogórki,wszystko czeka od 7.15 rano. Największa przyjemność latem to ogród z dużym dębem i wielką lipą..
Recepcja niezwykle miła i pomocna.Kelner bardzo się starał,choć widać,że z małym doświadczeniem.

Wskazówka dotycząca pokoi: Cichy pokój na półpiętrze,od strony ogrodu
Termin pobytu: lipiec 2017
1  Dziękujemy, krystyna m