“Perfekcja”

Restauracja Cudne Manowce
Nr 1 wśród 182 Restauracje (Olsztyn)
Kuchnie: Pizza, Polska, Środkowoeuropejska
Opcje wyżywienia: Dostawa, Rezerwacje
Opis: Restauracja opiera swoje menu o lokalne produkty i sezonowość. Zapraszamy na oryginalne pierogi, dzyndzałki, karmuszkę, zupę z pokrzyw, sałatę warmińską...
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne dania kuchni Warmińskiej
Krótki czas oczekiwania
Miła obsługa
Regionalne piwa i miody pitne
Cukierki na koniec zawsze spoko :)

Dziękujemy, Łukasz K

Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce nam polecono!!!Mały ale miły lokal. Uprzedzam to miejsce na duuuuży głód. Porcje ogromne inne smaki absolutnie regionalne potrawy. Sandacz świetny a kasza jako dodatek według mnie może być samodzielna potrawą. Palce lizać. Obiad był pyszny i pora wytoczyć się od stolika... teraz podaj dalej.... polecam

Dziękujemy, Marg0N
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zaczynając od wystroju, muzyki, przez obsługę, czas oczekiwania i kończąc na jakości, smaku i wyglądzie dań PERFEKCJA Nie mam zastrzeżeń

Dziękujemy, Marta K
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal naprawdę w szczegółach dopracowany i bardzo ladny. Pierogi z jelenia pyszne a kaczka pierwsza klasa.

Dziękujemy, 349tomaszg
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonała restauracja. Piękny wystrój, przemiła obsługa (ale nie narzucająca się). Pobyt w „Cudnych Manowcach” uważam za obowiązkowy, jeżeli chcemy w pełni cieszyć się klimatem Warmii.

Dziękujemy, 500kubal

Restauracja Cudne Manowce — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Cudne Manowce? Podziel się wrażeniami!