NIE POLECAN !!!! Wszystko z byłej epoki !!!!!
Cena nie adekwatna do standardu
Obiadokolackja w formie mini menu to zupa plus drugie danie - mizerne to wygląda (Jak mogłem zapomnieć, była też woda z cytryną)
Wyposażenie pokoju w stanie krytycznym.
Wanna wymontowany korek spustowy, łóżko nałożony materac z pierwszego lepszego marketu.
Nie o to chodzi aby opisywać itd itp
Nie ta usługa za tą cenę
NIE POLECAM !!!!

Dziękujemy, Explorer532554

Hotel jest poprawny, ani nie zachwyca ani nie odpycha. Plusem jest lokalizacja - blisko sądu (jeżeli ktoś musi niestety udać się do sądu). Hotel składa się z 2 połaczonych budynków, jeden młodszy jednak żaden nie jest wybitnie nowocześniejszy. Pokój przestronny, słabej jakości "zasłony" przez które docierają prosto w twarz poranne promienie słońca. Ogólne wrażenia (ale tylko wrażenie) lekkiego brudu. Bardzo smaczne śniadania, z bogatym wyborem dań na zimni i na ciepło. Chyba hotel jest odwiedzany często przez Anglików, bo na śniadanie hotel serwował fasolkę po bretońsku .....
Dodatkowo zaparkowałam na ostatnim wolnym miejscu. Wydaje mi się, że parkowanie może być problematyczne. Na szczęście nie pobrano ode mnie żadnej dodatkowej opłaty za korzystanie z parkingu, chociaż z informacji na www wynikałoby, że taka opłata zostanie pobrana.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Agnieszka Borow... B
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Plusy:
- pokój w dobrym standardzie
- rozsądna cena
- dobre śniadanie
- uprzejma obsługa chcąca pomóc
- zaskakująco dobra restauracja
- tani parking
- siłownia z sauną

Minusy:
- z zewnątrz wygląda tak sobie

Dziękujemy, CubaPL
Zrecenzowano: 17 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Poprawny hotel, w dogodnej lokalizacji. Dobra, a nawet bardzo dobra kuchnia. Obsługa już gorzej - poniżej średniej. Nocowaliśmy tylko jedna noc, wiec dla nas nie była to trudność. Dodatkowym utrudnieniem był brak prysznica - wanna ( i tylko) nie wydaje się najlepszym rozwiązaniem higienicznym. Przy dłuższym pobycie mógłby być to już kłopot. Cenowo warto wybierać pakiet - wówczas cena jest dostosowana do jakości.

Dziękujemy, ALJ0134
Zrecenzowano: 12 czerwca 2019

Cerata w łazience, klei się do ciała.
Stare, wytarte i szorstkie ręczniki, prawie że przezroczyste.
Brak mini barku.
Nieprzyjemny zapach w holu, prawie jak w szpitalu.
Śniadanie przeciętne, typowe, nic szczególnego.

Termin pobytu: lipiec 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa