Najniższe ceny za pobyt
eDreams94 USD
CheapTickets85 USD
Wyświetl 11 oferty
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

270 zl. za pokój z zapachem wilgoci, psujący się kilkakrotnie najdziwniejszy w świecie ,,uchwyt'' rezerwuaru w łazience,1 mydło w płynie i brak lodówki. Okno także otwierało się z trudem.Plus za czystość i obsługę śniadaniową. Taras przed restauracją czysty i zadbany. Ogólnie wiele się poprawiło od naszego ostatniego pobytu kilka lat temu. Np.śniadania.Widać dbałość o gościa i to jest pozytywne. Jednak cena niestety mocno nie adekwatna do standardu i położenia w Polsce.

Dziękujemy, Turystka2
Zrecenzowano: 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel nadaje się jako miejsce noclegu podczas podróży służbowych, romantyczny pobyt we dwoje raczej odpada. Niektóre pokoje zdecydowanie potrzebują odnowienia... Śniadania przyzwoite, mogłyby być lepsze ale nie są też najgorsze.

Termin pobytu: wrzesień 2018
2  Dziękujemy, skrodzik
Zrecenzowano: 24 stycznia 2019

Hotel sieciowy, stąd żadnych zaskoczeń nie ma. Jednak w restauracji bardzo skromny wybór co zresztą było widać po ilości konsumentów. Na wyjazd służbowy wystarczy , jednak niewiele więcej a czego możnaby oczekiwać po atrakcyjnej lokalizacji.

Termin pobytu: styczeń 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, Sławek K
Zrecenzowano: 13 listopada 2018

Hotel typowo biznesowy.
Małe pokoje, nic szczególnego. Czysto i to wystarcza aby spokojnie przenocować.
Z dala od zgiełku miasta, niedaleko lasów i jezior.
Śniadania w postaci szwedzkiego stołu, pozostałe posiłki z karty.
Smacznie i w przyzwoitej cenie.

Ciekawy dodatek: własny sklepik z pamiątkami - w tym sporo charakterystycznych pamiątek pruskich.

Termin pobytu: grudzień 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, kacpay
Zrecenzowano: 25 października 2018

Dostałem pokój na parterze (w korytarzu po lewej) to niewyremontowana część hotelu. Niestety stare meble, grzyb w łazience i najgorsze to zapach stęchlizny - cała walizka przeszła mi tym zapachem, czułem go podczas kolejnych wakacyjnych dni. Śniadania poprawne, parking na tyłach hotelu jest bezpłatny. Obsługa pamięta lata minionej epoki, ale bardzo się stara. Obsługa bardzo na plus.

Termin pobytu: sierpień 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi