“Tego mi było trzeba!”
Restauracja NOWOCZESNA — recenzja

Restauracja NOWOCZESNA
Nr 29 wśród 165 Restauracje (Olsztyn)
Kuchnie: Międzynarodowa
Zrecenzowano 1 grudnia 2018

Jedna z najlepszych restauracji w jakich byłem! Dobre jedzenie jest dla mnie bardzo ważne, więc sporo tego było. Podczas krótkiego pobytu w Olsztynie starałem się spróbować jak najwięcej proponowanych dań i wszystkie były znakomite. Według mnie właśnie na tym polega dobra kuchnia - wrażenia smakowe, zestawienie i proporcje składników, wartości odżywcze, zdrowy aspekt jedzenia. To wszystko tworzy wstęp do reakcji estetycznej, czy wręcz emocjonalnej, a tak przygotowane jedzenie jest dziełem sztuki. Na deser sezonowe placuszki z dyni z lodami i bitą śmietaną na słodko - zamknięte w złotej klatce (dosłownie) z karmelu. Gratulacje dla Szefa kuchni i całej załogi! Na pewno wybiorę się kiedyś do Olsztyna tylko po to, żeby zjeść w Bon Appetit!

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Tomasz D

Zrecenzowano 7 listopada 2018

Jedzenie na duży plus, bardzo obszerna karta menu, fajna nienachalna atmosfera, kulturalna i miła obsługa, wystrój na duży plus.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, ZbyszekWozniak
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WHC1953, Dyrektor generalny, Restauracja NOWOCZESNAOdpowiedź udzielona 8 listopada 2018

Cieszymy się bardzo i zapraszamy ponownie do odwiedzin :)

Zrecenzowano 7 listopada 2018

Do Restauracji trafiłam zupełnym przypadkiem podczas spotkania biznesowego z Klientem. Wcześniej nigdy tu nie byłam, teraz zależało mi na dogodnej lokalizacji a Mój Klient akurat nocował w Warmińskim. To, co zastałam w restauracji przeszło moje najśmielsze oczekiwania-brawa dla Szefa Kuchni! Doskonałe krewetki (podobne jadłam tylko w Portugalii:), wspaniały krem z dyni i najlepszy sernik cynamonowy na świecie!!! Dla tego sernika warto odwiedzić restaurację:) Stanowczo muszę częściej odwiedzać Warmiński.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, ParadiseKat
Zrecenzowano 2 listopada 2018

Byłam w Olsztynie z koleżankami na "babski wypad". Niestety nie trafiłyśmy z pogodą, więc nie chciało nam się wychodzić poza Hotel :C Na szczęście w hotelowej restauracji podają tak pyszne jedzenie i koktajle, że nie trzeba było ruszać do miasta. Dodatkowy plus za wegetariańskie opcje w karcie (jedna z koleżanek jest wegetarianką, zawsze mamy problemy ze znalezieniem kuchni "dla wszystkich")..no i za stylowy wystrój!

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Aleksandra D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WHC1953, Dyrektor generalny, Restauracja NOWOCZESNAOdpowiedź udzielona 7 listopada 2018

Dziękujemy bardzo za wybór naszej restauracji. Bardzo nas cieszy, że szeroki wybór dań oraz walory smakowe zostały przez Panie docenione :) Serdecznie zapraszamy ponownie do odwiedzin.
Pozdrawiamy!

Zrecenzowano 30 października 2018

Karta Menu dostosowana pod każdego gościa. Serwowane dania są wyśmienite i w dodatku pięknie wyglądają.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Global15351939532
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WHC1953, Dyrektor generalny, Restauracja NOWOCZESNAOdpowiedź udzielona 31 października 2018

Dziękujemy bardzo za odwiedziny i zapraszamy ponownie. Już niebawem dostępna będzie nowa wkładka sezonowa ;)

Restauracja NOWOCZESNA — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Siła, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Restauracja NOWOCZESNA? Podziel się wrażeniami!