“Najlepsza restauracja w Olsztynie. ”

Restauracja Brasserie Tiffi
Get food delivered
Nr 19 wśród 170 Restauracje (Olsztyn)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: YachtClub Tiffi Restaurant proponuje odkrycie fantastycznych potraw łączących tradycyjne polskie smaki i lekkie dania kuchni włoskiej , w tym prawdziwie włoskiej pizzy. Jesteśmy obiektem przyjaznym rodzinom z dziećmi. Nasza Restauracja to doskonałe miejsce na organizację rodzinnych uroczystości od kameralnych obiadów po huczne wesela. Zapraszamy do organizacji szkoleń, konferencji czy eventów firmowych - sala wielofunkcyjna w ustawieniu kinowym to około 80 miejsc. Nasze komfortowe pokoje hotelowe mogą pomieścić około 80 osób w wygodnych 2-osobowych pokojach typu suit i apartamenty z widokiem na jezioro.
Zrecenzowano 20 czerwca 2020 z urządzeń przenośnych

Restauracja poza pięknym nienachalnym wystrojem oraz przyjazną i dyskretna obsługą wyróżnia się potrwa i na najwyższym poziomie. Dania skomponowane są w taki sposób, że każdy kolejny kęs wyzwala niespotykane wrażenia smakowe. Porcje dopasowane są tak, aby bez problemu skosztować zarówno przystawki jak i dania głównego. Polecam!

Termin wizyty: luty 2020
Dziękujemy, Prosiaczeqq

Zrecenzowano 31 maja 2020

Obsługa bardzo dobra, dyskretna. Kelner zjawiał się zawsze gdy był potrzeby. Zaczne od plusów. Polędwiczka wieprzowa w sosie z kalafiora była bardzo dobra. Delikatna, soczysta, podana z warzywami i wspomnianym, jakby musem z kalafiora. To było pyszne.
Sernikowi z biała czekolada tez nic nie brakowało.
Niestety zupa rybna z rakami mogłaby być genialna gdyby nie fakt ze była tak ostra, ze nie czuło się jej smaku, tylko bardzo ostry smak, który dawał o sobie znać jeszcze długo po jedzeniu. Nie wspomnę już o ilości wypitej wody PO.
Nie oceniam restauracji przez pryzmat nieudanej zupy bo mam nadzieje, ze bardzo dobry kucharz niechcący ja zepsuł.

Termin wizyty: maj 2020
1  Dziękujemy, bozena1517
Zrecenzowano 13 grudnia 2019 z urządzeń przenośnych

spontaniczny wypad na pizzę z przyjaciółkami! pizza na cienkim, chrupiącym cieście, znakomite oliwy, miła i nienachalna obsługa i klimatyczny wystrój! tak w kilku zdaniach o brasserie tiffi! na pewno wrócę...

Termin wizyty: grudzień 2019
Dziękujemy, bucketowa
Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Kuchnia nie adekwatna do ceny. Pod drugiej stronie jeziora można zjeść dużo lepszą rybę czy tagiatelle płacąc połowę. Rosół dla dzieci wyglada jakby był przyrządzony na kostce rosołowej. Makaron kupny. Niestety jestem rozczarowany tym miejsce.

Zdecydowanie polecam sąsiedni hotel (na literę „P”) z doskonałą kuchnią rzeczywiście wartą jej ceny.

1  Dziękujemy, stpio
Zrecenzowano 22 lipca 2019

Restauracje kojarzyłam z cudownymi smakami. Niestety dzisiejszy pobyt zaliczam do bardzo mało udanych. Makaron mial być al dente ten był aż za nadto. Sos hmn a wogóle był ??? bo to czym makaron był pomiziany trudno nazwać sosem śmietanowo-winnym. Całość bez smaku niestety. Obsługa na plus.

Dziękujemy, Kasia Z

Restauracja Brasserie Tiffi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Brasserie Tiffi? Podziel się wrażeniami!