Zrecenzowano: 14 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce, świeże i dobre ryby, kaczuszka. Milo i przyjemnie, szczegolnie w ladna pogodę nad samym jeziorkiem. Duzo ludzi co swiadczy o tym ze stale trzymaja wysoki poziom. Polecam serdecznie rowniez na spotkania biznesowe

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, 194jacekv
Zrecenzowano: 23 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Obiekt został mi polecony przez kolegę. Okazał się rewelacyjnym miejscem. Bardzo duży pokój z balkonem i wielkim oknem widokowym. Ale najbardziej zaskoczyła mnie łazienka. Ogromna z prysznicem i jacuzzi...... W pokoju bardzo duży TV smart z działającymi aplikacjami internetowymi. Świetne jedzenie. Duży parking. Wszystko jest tu duże a największy był mój zachwyt :). POLECAM POLECAM POLECAM

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, Piotr K
Zrecenzowano: 20 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Jedyna walor tego miejsca to położenie nad jeziorem. Brudne pokoje wraz z łazienkami . Jeżeli jeszcze trafisz podczas spędzonej nocy trafisz na imprezie gości wraz z obsługą to nie licz na spokojna noc. Śniadania beznadziejne dawno takiego śniadania nie spotkałem , rano schodzisz na śniadanie a tam resztki po imprezie nocnej brudno śmierdzi Nie polecam !!!!

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, piotre929
Zrecenzowano: 4 lutego 2019

Pensjonat na uboczu ale jeszcze w Olsztynie.
Jezioro do którego jest bezpośredni dostęp i przepiękny widok nie jest używane przez głośny sprzęt motorowy więc cisza jest wspaniała.
Niestety z uwagi na przepyszne jedzenie można trafić na uroczystości rodzinne itp. i tu może być trochę głośno. Ale nie ma co przesadzać - pospać można rano
Polecam gorąco

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, kamilla316
Zrecenzowano: 13 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Zaskoczenie pozytywne lokalizacja. Cicho.... czas jakby tu zwolnił można tu siedzieć i siedzieć i czekać na wiosnę :)
Obsługa bardzo miła od kelnera i Pana w "recepcji" po sprzątaczki.
Przytulnie i kameralne... idealne miejsce żeby się "schować" przed wszystkimi. Śniadanie pyszne, pokoje czyste I przytulne.
Tak trzymać....
POLECAM!