Pierwszy raz na Mazurach, aż wstyd się przyznać, wybraliśmy hotel z uwagi na lokalizację. To był strzał w 10. Pięknie położony, 30 minut spaceru od starówki, nad samym jeziorem, z genialną infrastrukturą. Dziwię się niektórym opiniom, ale Polak ma to do siebie, że musi dowalić. Że materac w łóżku miękki, że pokój o metr za mały itd.
Nam podobało się wszystko, obsługa miła o każdej porze, śniadania rewelacja, ceny przystępne, lokalizacja świetna, dla rodzin z dziećmi ideał. Na pewno tu wrócimy i dziękujemy za bardzo udany pobyt.

Data pobytu: sierpień 2018, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, DomiBk

Byłem tam w celach służbowych. Hotel jest ładnie położony niedaleko jeziora. Pod hotelem parking, pokoje czyste i zadbane. Nie ma się do czego przyczepić. Obsługa w restauracji jedyne co potrafi powiedzieć po polsku, to "nie mówię po polsku". Jedzenie może być ale np. na śniadaniu często czegoś przez dłuższą chwilę brakuje.

• Data pobytu: wrzesień 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Tomasz S
Zrecenzowano 15 sierpnia 2018

Wybraliśmy hotel z polecenia znajomych kierując się udogodnieniami dla rodzin z dziećmi. Przy hotelu nie funkcjonuje już Nibylandii, za to przy odpowiedniej pogodzie są rozstawiane dmuchance, na którym dzieciom bardzo się podobało. Bardzo smaczne i różnorodne śniadanie, przy niepogodzie trzeba szukać czegoś w okolicy (basen, papugarnia) - w hotelu jest też pokój zabaw dla dzueci, ale przy 5-6 dzieci i rodzicach robi się w nim ciasno. Ogólnie pozytywnie!:-) polecam!

• Data pobytu: sierpień 2018, podróż z rodziną
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, nataliamN346FJ
Zrecenzowano 5 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pobyt biznesowo-turystuczny.
Jako pierwszy cel podróży - hotel super ze względu na dobrą lokalizację i ofertę śniadaniowa.
Dla turystów, ktorzy chcą wypocząć i skorzystać z walorów jeziora, miejsce idealne. Śniadania z bogatą i smaczną ofertą. Pokoje w porządku, na pewno lepsze od strony jeziora. Plus za dużą kabinę prysznicową. Teren zielony wokół hotelu dodatkowym atutem, tak jak i sala zabaw dla dzieci. Mały minus za długi czas oczekiwania na ofertę lunchowo-obiadowa w restauracji przy małej ilości gości i ciut wysokie ceny względem jakości. Ponadto sprzątanie - trzeba się było upomnieć o choćby worki na śmieci ;)
Generalnie ok, choć do doszlifowania w paru kwestiach.

Data pobytu: lipiec 2018, podróż służbowa
Dziękujemy, ElSze
Zrecenzowano 26 lipca 2018

Świetne miejsce na rodzinny pobyt nad jeziorem. Bardzo miła obsługa. Pokoje czyste. Pyszne posiłki. Spokój i cisza. Piękne widoki z okna na jezioro Ukiel. Fajny plac zabaw dla dziecka .
Serdecznie polecam Hotel Omega.

• Data pobytu: lipiec 2018, podróż z rodziną
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem