Zrecenzowano 5 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pobyt biznesowo-turystuczny.
Jako pierwszy cel podróży - hotel super ze względu na dobrą lokalizację i ofertę śniadaniowa.
Dla turystów, ktorzy chcą wypocząć i skorzystać z walorów jeziora, miejsce idealne. Śniadania z bogatą i smaczną ofertą. Pokoje w porządku, na pewno lepsze od strony jeziora. Plus za dużą kabinę prysznicową. Teren zielony wokół hotelu dodatkowym atutem, tak jak i sala zabaw dla dzieci. Mały minus za długi czas oczekiwania na ofertę lunchowo-obiadowa w restauracji przy małej ilości gości i ciut wysokie ceny względem jakości. Ponadto sprzątanie - trzeba się było upomnieć o choćby worki na śmieci ;)
Generalnie ok, choć do doszlifowania w paru kwestiach.

Data pobytu: lipiec 2018, podróż służbowa
Dziękujemy, ElSze
Zrecenzowano 26 lipca 2018

Świetne miejsce na rodzinny pobyt nad jeziorem. Bardzo miła obsługa. Pokoje czyste. Pyszne posiłki. Spokój i cisza. Piękne widoki z okna na jezioro Ukiel. Fajny plac zabaw dla dziecka .
Serdecznie polecam Hotel Omega.

• Data pobytu: lipiec 2018, podróż z rodziną
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
1  Dziękujemy, grzegorz502
Zrecenzowano 25 lipca 2018

Była to nasza pierwsza wycieczka na mazury, hotel wybieraliśmy szybko więc skupiliśmy się na cenie oraz opiniach innych. Do hotelu dojazd jest łatwy, nieopodal znajduje się biedronka, więc jak ktoś potrzebuje zrobić potrzebne zakupy może spokojnie zaopatrzyć się na miejscu. Hotel sam w sobie jest stary, nie da się ukryć. Pokoje mają w sobie resztki PRL-u tak samo jak i windy. Pomimo tego jest czysty, a pracownicy są bardzo mili i pomocni. Parking jest duży, można skorzystać z płatnej opcji parkingu strzeżonego (40 zł). Za hotelem jest miejsce na ognisko oraz altana z grillem. W hotelu można wypożyczyć rowery, a jest gdzie jeździć. Z hotelu wychodzi się na deptak, który praktycznie otacza całe jezioro (chociaż jest moment gdzie trzeba jechać daleko od niego, aby następnie powrócić nad brzeg na drugim końcu jeziora). Jak ktoś chce się wybrać na taka eskapadę, radzę wcześniej zaplanować trasę. Do jeziora jest jakieś 100 m. Wszystko jest odnowione, nad jeziorem można położyć się na plaży, wszędzie jest bardzo czysto. Można pograć w piłkę plażową, wypożyczyć kajaki, rowerki. Wypad na mazury i do hotelu Omega jak najbardziej udany i można go polecić bez dwóch zdań.

• Data pobytu: czerwiec 2018, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Jubachi
Zrecenzowano 1 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Miałam pokój na parterze z widokiem na ulicę, ale w nocy było cicho. Niestety ściany zupełnie papierowe, każdą rozmowę w pokojach obok było wyraźnie słychać. Wystrój miał swoje lata świetności dekadę lub dwie temu, ale pokój byl czysty. Potwornie miękki materac - ból pleców gwarantowany.
Śniadanie ok, z obsługą nie miałam do czynienia.
Olbrzymią zaletą tego hotelu jest niesamowita lokalizacja.

Data pobytu: lipiec 2018, podróż służbowa
Dziękujemy, mundayaa
Zrecenzowano 30 czerwca 2018

Hotel położony nad samym jeziorem, pokoje duże, urządzone bez zastrzeżeń, widać małe zużycie mebli ale naprawdę nie utrudnia to pobytu w hotelu. Minusem dla mnie były mega miękkie materace ale co dla mnie minusem może być dla kogoś mega plusem. Świetne śniadanie, bardzo urozmaicone. Dodatkowym atutem jest możliwość zjedzenia śniadania na tarasie :) Początek dnia wymarzony.
Dodatkowym plusem jest obsługa recepcji. Trafiłem na mega pomocnego Pana dla którego nie było problemem odpowiadania na każde moje pytania, a powstałem małe problemy załatwiał od ręki.
Bardzo miło obsługa na śniadaniach.

• Data pobytu: czerwiec 2018, podróż służbowa
2  Dziękujemy, Piotr S