Zrecenzowano 28 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Swietnie położony hotel wysoki standard obsługi świetna łazienka dużo kanałów w TV bezpłatny parking no i duże pokoje. Smaczne śniadanie plus w cenie pokoju OBIADOKOLACJA co bardzo miło mnie zaskoczyło. Daje maksymalna ocenę i polecam ten obiekt zdecydowanie.

Data pobytu: marzec 2018, podróż służbowa
Dziękujemy, Piotr K
Zrecenzowano 16 marca 2018

Spędziłam w Hotelu Omega 5 dni i z pełnym przekonaniem polecam wszystkim to miejsce! Czyściutko, miła obsługa - już w recepcji uśmiechnięte młode panie, uczynne panie pokojowe oraz super załoga restauracji i baru. Załoga tego hotelu chyba się po prostu lubi, bo dobra atmosfera przenosi się na gości. Dobra kuchnia, duży wybór dań na śniadania, w ofercie są dania rybne - każdy znajdzie coś dla siebie. Piękne otoczenie Hotelu - jezioru Krzywe, bliskie położenie centrum miasta (dobry dojazd), bliskość stacji PKP Olsztyn Zachodni (dla tych bez samochodu), bliskość pięknej plaży miejskiej, oprócz zalet opisanych wcześniej, sprawia, że to miejsce jest chyba najlepsze do wypoczynku w Olsztynie!! Polecam !!!

Wskazówka dotycząca pokojów: Najlepsze pokoje są od strony jeziora - piękny widok!
  • Data pobytu: marzec 2018, podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, krystynakowalonek
Zrecenzowano 24 stycznia 2018

Hotel 3*** na bardzo dobrym poziomie. Czysto schludnie, przestronnie. Łazienka duża, czysto, ładnie urządzona. Recepcjonista dał mi lepszy pokój niż zamówiłem. Super widok na jezioro. Wokół hotelu jest gdzie pospacerować.
Polecam

• Data pobytu: styczeń 2018, podróż służbowa
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
1  Dziękujemy, darekk86
Zrecenzowano 24 stycznia 2018

Wybrałam pokój dla dwojga z podwójnym łóżkiem i widokiem na jezioro. Pokój ładny, czysty i przyjemny, tak samo łazienka, Myślę, że cena adekwatna do jakości. Jedyne czego brakuje to balkon, żeby pełniej cieszyć się widokiem. Mimo bliskości ruchliwej ulicy było naprawdę spokojnie, duży bezpłatny parking dla gości. Z tyłu teren z bezpośrednim dostępem do plaży miejskiej.

• Data pobytu: wrzesień 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Marta M
Zrecenzowano 22 stycznia 2018

Jak w tytule, ale przyczepić się też nie ma do czego. Śniadania standartowe, pokoje trochę przymałe, lepsze te z widokiem na jezioro. Spory parking bezpłatny. Polecam na szybki przejazd przez Olsztyn - usytuowany na wylotówce.

• Data pobytu: listopad 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Mariusz S