Zrecenzowano 24 stycznia 2018

Hotel 3*** na bardzo dobrym poziomie. Czysto schludnie, przestronnie. Łazienka duża, czysto, ładnie urządzona. Recepcjonista dał mi lepszy pokój niż zamówiłem. Super widok na jezioro. Wokół hotelu jest gdzie pospacerować.
Polecam

• Data pobytu: styczeń 2018, podróż służbowa
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
1  Dziękujemy, darekk86
Zrecenzowano 24 stycznia 2018

Wybrałam pokój dla dwojga z podwójnym łóżkiem i widokiem na jezioro. Pokój ładny, czysty i przyjemny, tak samo łazienka, Myślę, że cena adekwatna do jakości. Jedyne czego brakuje to balkon, żeby pełniej cieszyć się widokiem. Mimo bliskości ruchliwej ulicy było naprawdę spokojnie, duży bezpłatny parking dla gości. Z tyłu teren z bezpośrednim dostępem do plaży miejskiej.

• Data pobytu: wrzesień 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Marta M
Zrecenzowano 22 stycznia 2018

Jak w tytule, ale przyczepić się też nie ma do czego. Śniadania standartowe, pokoje trochę przymałe, lepsze te z widokiem na jezioro. Spory parking bezpłatny. Polecam na szybki przejazd przez Olsztyn - usytuowany na wylotówce.

• Data pobytu: listopad 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Mariusz S
Zrecenzowano 21 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Polecam ten obiekt, hotel znajduje się na wjeździe do Olsztyna od strony Ostródy zaledwie 3 km do centrum. pokoje przestronne i czyste, łazienka tak samo.
Restauracja serwuje smaczne dania, śniadania z dużym wyborem. Ceny znośne

Data pobytu: listopad 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Piotr F
Zrecenzowano 27 października 2017 z urządzeń przenośnych

Do hotelu dotarlem poznym wieczorem wiec nie mialem mozliwosci skorzystac z restauracji. Sam pokoj byl w porzadku. Calkiem czysto, miekkie ale wygodne lozko. Bardzo fajna lazienka z duzym prysznicem i suszarka. W pokoju sejf, woda butelkowana. Miejsce do pracy i widok na jezioro. Minusem slabe swiatlo w pokoju. Jego zrodlem jest lampka biurkowa i lampa stojaca ktore nie doswietlaja pokoju i przez to panuje tam polmrok. Sa pewne elementy ktore dopominaja sie remontu ale nie jest jeszcze zle. Dla mnie wazne ze w pokoju bylo cicho. Sniadanie smaczne z duzym wyborem.

Data pobytu: październik 2017, podróż służbowa
1  Dziękujemy, Jakub K