Zrecenzowano 30 kwietnia 2017

Hotel jest położony tuż przy drodze prowadzącej do centrum Olsztyna, ale także blisko jeziora i lasu. W pobliżu boiska sportowe dla amatorów różnych dyscyplin. W obiekcie jest kilka sal konferencyjnych, z wszelkimi udogodnieniami, w tym z prawdziwą kawą (nie instant) na przerwie. Po "zajęciach obowiązkowych"można znaleźć kilka różnych zacisznych miejsc z kanapkami i stolikami na odpoczynek i drinka (w pobliżu baru),ale także na rozmowy biznesowe. Niezmiernie sympatyczna i uprzejma obsługa.Ale zupełną rewelacją jest tutejsza kuchnia - doskonale przyrządzane ryby (głównie słodkowodne), obfitość surówek i doskonałe ciasta oraz desery. Pokoje hotelowe obszerne i wygodne, idealnie czyste.

Wskazówka dotycząca pokojów: polecam pokój z widokiem na jezioro
  • Data pobytu: kwiecień 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, emkaz222
Zrecenzowano 24 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo miły hotel, lekko poza Centrum Olsztyna, blisko jeziora. Niedaleko promenady, przy której jest kilka fajnych lokali z ciekawą kuchnią. W hotelu nie spodziewajmy się luksusów. Jest sporo zaniedbań. U mnie w pokoju było zepsute oświetlenie, a firanki na oknie dziurawe, jakby je mole zjadły, co robi nie najlepsze wrażenie. Z tym, że nie są to jakieś duże mankamenty. Ogólnie w pokojach jest czysto. Dla bardzo wymagających gości, ten hotel nie jest odpowiedni. Ręczniki albo nie są wymieniane, ale były niedoprane. Jednak gdy się poprosi o wymianę, nie ma problemu. Po prostu trzeba uważać. Obsługa recepcji jest bardzo pomocna i bardzo miła. To duży plus tego hotelu.
Odradzam jednak konsumpcję w restauracji. Jedzenie jest bardzo niedobre. Na uwagi, co do jakości jedzenia i to w bardzo delikatnej formie komunikacyjnej, obsługa baru reaguje bardzo nerwowo. Przez dwa dni próbowałem różnych potraw i ostatecznie na kolację, trzeciego dnia wybrałem się na hot-doga do pobliskiej stacji benzynowej, bo mailem już dość kuchni w Omedze. Dużym minusem jest obsługa baru, bardzo niemiła, a szkoda.

Data pobytu: kwiecień 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, yakub1900
Zrecenzowano 16 kwietnia 2017

Ponownie odwiedziłam hotel Omega. Pokój standard który zajmowałam teraz, był mniej zniszczony niż pokój o podwyższonym standardzie (poprzedni pobyt). Różnica w cenie między nimi wynika z widoku na jezioro w pokoju superior. łazienki czyste, odnowione. Jest tu dobra restauracja oraz bardzo sympatyczny, kompetentny personel w recepcji.
Polecam hotel Omega

• Data pobytu: marzec 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, bozena1517
Zrecenzowano 5 kwietnia 2017

Hotel położony ładnie nad jeziorem. Byłam w tym hotelu kilkakrotnie, ale ostatni pobyt nie należał do,przyjemnych. Zamówiłam pokój typu superior a otrzymałam standard. Po interwencji w recepcji dokonańo zmiany. Po południu pracowałam i niestety zmarzałam niemiłosiernie, ponieważ jest początek kwietnia i ogrzewanie już wyłączono. Poranny prysznic był naprawdę orzeźwiający :)
Wieczorem chciałam oglądać telewizję, ale nie było głosu, więc skontaktowałam się z recepcją, po czym przysłano panią tzw."techniczną", która przyniosła inny telewizor.
Raczej nie polecę tego miejsca znajomym.

• Data pobytu: kwiecień 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, polomka
Zrecenzowano 31 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Sam hotel ok. Pięknie położony nad jeziorem. Pokoje czyste i przestronne. Obsługa recepcji super. Gorzej z posiłkami i obsługą restauracji. Zero smaku, zupa rybna to rosół Z makaronem od spaghetti i kawałkiem mięsa chyba z ryby... wielkość posiłków dramat. Śniadania monotonne i codziennie to samo. Obsługa baru nieuprzejma.

Data pobytu: marzec 2017, podróż służbowa
1  Dziękujemy, NorbertDzwigulski