Super atrakcja

Planetarium jest super atrakcją Olsztyna. Ciekawy pokaz filmu, jeżeli ktoś nigdy nie był w... Przeczytaj więcej

jansta_gool
Poznań, Polska
Warto

Będąc w okolicy warto tu zajrzeć. Seans trwa ok pół godziny dzięki czemu pomimo trudnej tematyki... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 3 marca 2019
Edyta S
Gdańsk, Polska

Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Planetarium... to chyba zbyt dumna nazwa, zajechaliśmy w niedzielę a tam tylko krótki pokaz filmowy (ok 15minutowy) na który musielismy czekać prawie godzinę, żadnych wystaw, jedynie w obserwatorium które w weekendy... jest zamknięte... W wakacje zamykać taki obiekt w weekend??

1  Dziękujemy, Bogdan M
Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Fajne miejsce dla rozwoju dzieciaków. Bilety tanie - po 9 zł, natomiast za dziecko do lat 4 zapłaciłam 1 grosz. Do wyboru kilka seansów w ciągu dnia. Półgodzinny pokaz bardzo zaciekawił dzieciaki.

Dziękujemy, IwBart
Zrecenzowano: 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Planetarium. Otwarte. Jedyne co można zobaczyć to filmy. Co 2h piętnaście minut filmu. Znudzona obsługa siedzi i patrzy w ściany. Po co komu coś takiego?

3  Dziękujemy, 37Agnieszka
Zrecenzowano: 30 czerwca 2019

Mamy tylko kilka planetariów w kraju. Warto zajrzeć i zobaczyć co proponują. Dzieciaki znajdą program dla siebie. Dorośli też się przystosują. Dodatkowo w holu można obejrzeć wystawę meteorytów. Dla bardziej uczłowieczonych galeria BWA otwiera swoje podwoje.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, 40tomek
Zrecenzowano: 28 kwietnia 2019

Na seansie byliśmy jako jedyni, nazwa Rosetta. Film bardzo słaby merytorycznie,jakość wyświetlania była bardzo daleko od zadowalającej, całość rozciągnięta i rozmazana, ostrość poniżej normy... jak na starym telewizorze... Nie oczekiwaliśmy efektu wow ale minimum jakości żeby czerpać przyjemność z oglądania. Do tego kompletnie niedostosowane fotele które mają zagłówki na wprost podczas gdy cały czas musimy patrzeć w górę-brak sensu i logiki. Nie polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, bezsciemy