“Super”

Planetarium Olsztynskie
Nr 4 wśród 34 atrakcji (Olsztyn)
Więcej informacji o atrakcji
Informacje o atrakcji
Opłata: Tak
Liczba recenzji: 1
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 2
“Super”
Zrecenzowano: 15 lutego 2017

Jak zawsze super. Niesamowite pokazy galaktyk i układu słonecznego. POLECAM DLA CAŁYCH RODZIN. SUUUPER !!!

Data wizyty: maju 2016

Liczba recenzji: 9
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 3
“Super miejsce ”
Zrecenzowano: 11 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel tuż nad brzegiem jeziora
Pokoje nowocześnie przestronne
Jedzenie bardzo dobre i powiedziałbym niestandardowe
Miła obsługa
Minusy
Trochę słabe zaplecze konferencyjne
Barmani niezbyt ogarnięci w drinkach
Gburowaty ratownik na basenie

Data wizyty: sierpniu 2016
2 Dziękujemy, Rafał P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: , Kierownik, Planetarium Olsztynskie, 12 lutego 2017
Dziękujemy Panie Rafale za opinię. A jak ocenia Pan wizytę u nas, w Olsztyńskim Planetarium i Obserwatorium Astronomicznym? ;-)
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 8
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 5
“Obserwacje nieba”
Zrecenzowano: 28 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Idealne planetarium na poznanie ogromnych przestrzeni wszechświata. Polecam tym bardziej że leży blisko od starówki. Warte zobaczenia tym bardziej że tłumów nie ma a to co jest pokazane na niebie jest niesamowite.

Data wizyty: styczniu 2017
56 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 85
“Nauka z zabawą”
Zrecenzowano: 19 stycznia 2017

Ostatni raz w planetarium olsztyńskim byłem w bodajże w 1996 roku ale pamiętam, że bardzo mi się podobały pokazy, na które zabierała mnie moja siostra cioteczna z Olsztyna. Pomimo 21 lat wspominam planetarium bardzo pozytywnie, jakaś magia wtedy to była dla mnie - 10-cio latka, teraz przyjdzie kolej na mojego syna, którego tam zabiorę gdy będzie miał kilka lat :)

Data wizyty: lutym 2016
3 Dziękujemy, Michal86PL
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 12
3 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 4
“Dzień w Olsztynie ”
Zrecenzowano: 27 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Film dla dzieci i dorosłych to bardzo ciekawa opcja na jesienne popołudnie w Olsztynie. Film mógłby trwać dłużej, bilety umiarkowanie drogie 40 zł. Polecamy odwiedzić to miejsce.

Data wizyty: listopadzie 2016
2 Dziękujemy, Lilianna T

Planetarium Olsztynskie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Planetarium Olsztynskie? Podziel się wrażeniami!