“Nauka z zabawą”

Planetarium Olsztynskie
Nr 4 wśród 34 atrakcji (Olsztyn)
Więcej informacji o atrakcji
56 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 85
“Nauka z zabawą”
Zrecenzowano: 19 stycznia 2017

Ostatni raz w planetarium olsztyńskim byłem w bodajże w 1996 roku ale pamiętam, że bardzo mi się podobały pokazy, na które zabierała mnie moja siostra cioteczna z Olsztyna. Pomimo 21 lat wspominam planetarium bardzo pozytywnie, jakaś magia wtedy to była dla mnie - 10-cio latka, teraz przyjdzie kolej na mojego syna, którego tam zabiorę gdy będzie miał kilka lat :)

Data wizyty: lutym 2016

3 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 4
“Dzień w Olsztynie ”
Zrecenzowano: 27 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Film dla dzieci i dorosłych to bardzo ciekawa opcja na jesienne popołudnie w Olsztynie. Film mógłby trwać dłużej, bilety umiarkowanie drogie 40 zł. Polecamy odwiedzić to miejsce.

Data wizyty: listopadzie 2016
2 Dziękujemy, Lilianna T
Kontrybutor: poziom 2
Liczba recenzji: 8
6 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 3
“Planetarium”
Zrecenzowano: 25 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

W planetarium jest wiele ciekawych występów. Ja bym polecił planetarium rodzicom z małymi dziećmi ponieważ dzieci mogą być szczęśliwe jak wyjdą z planetarium. Bilety nie są drogie.

Data wizyty: listopadzie 2016
2 Dziękujemy, Maciej M
Olsztyn, Polska
Kontrybutor: poziom 4
Liczba recenzji: 27
7 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 12
“Świetne miejsca do zdobywania wiedzy o kosmosie”
Zrecenzowano: 19 października 2016

Świetne miejsce do zdobywania wiedzy o kosmosie. System full dome zapierający dech w piersiach. Seanse dla różnych grup wiekowych, od dzieci do seniorów. Seanse dla laików ale i osób obeznanych z astronomią. Bardzo miła i życzliwa obsługa.
Będąc w tym obiekcie nie należy zapominać o położonym nieopodal (5 min.spacerem) obserwatorium astronomicznym. Koniecznie trzeba zobaczyć kolekcję meteorytów i panoramę Olsztyna z górnego tarasu.

Data wizyty: wrześniu 2016
2 Dziękujemy, krzysztofo111
Kontrybutor: poziom 4
Liczba recenzji: 45
15 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 10
“Ciekawie”
Zrecenzowano: 12 października 2016

Plusem jest, że nie trzeba robić wcześniejszej rezerwacji na seans. Seans trwał około godziny ale chyba było to zbyt długo, bo dużo ludzi przysypiało. Polecam wszystkim, którzy bardzo interesują się naszą galaktyką.

Data wizyty: październiku 2016
1 Dziękujemy, KatrinMak

Planetarium Olsztynskie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Planetarium Olsztynskie? Podziel się wrażeniami!