“Rewelacja”

Planetarium Olsztynskie
Nr 4 wśród 34 atrakcji (Olsztyn)
Więcej informacji o atrakcji
29 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 59
“Rewelacja”
Zrecenzowano: 9 listopada 2014

Planetarium po prostu świetne, byłam póżniej też w toruńskim planetarium, w Olsztynie bardziej mojej rodzinie się podobało.

Data wizyty: marcu 2014

22 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 25
“Planetarium”
Zrecenzowano: 7 października 2014

W Planetarium olsztynskim odbywają się różnego rodzaju pokazy, wystawiane sa sztuki teatralne, sa organizowane okolicznościowe imprezy!

Data wizyty: wrześniu 2014
Dziękujemy, Baskra
Kontrybutor: poziom 4
Liczba recenzji: 31
7 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 5
“planetarium dla wszystkich”
Zrecenzowano: 2 września 2014

otwarte niedawno po gruntownym remoncie, ciekawe projekcje zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych, polecam sprawdzić aktualny kalendarz projekcji na stronie internetowej, w budynku cykliczne wystawy artystyczne

Data wizyty: styczniu 2014
7 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 3
“Przeciętnie”
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2014

Spodziewałam się naprawdę wiele po tym planetarium. Ładne miejsce, przestronne, fajnie na zewnątrz, fontanna. Ale sam pokaz filmu bardzo mnie znużył, aż rozbolała mnie głowa. Dość niewygodne fotele, głowę trzeba zadzierać, bez wsparcia. I wielka machina trochę przeszkadzająca w oglądaniu nieba, jak gdyby było prawdziwe.

Data wizyty: grudniu 2013
12 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 12
“Podróż po niebie”
Zrecenzowano: 2 czerwca 2014

Tutaj mozna dowiedziec się wszystkiego o naszym niebie. Programy są dostosowane zarówno dla dzieci, jak i do rosłych. Niezwykła przygoda astronomiczna.

Data wizyty: kwietniu 2014
Dziękujemy, pajtunka

Planetarium Olsztynskie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Planetarium Olsztynskie? Podziel się wrażeniami!