“Przepyszne śniadanie otwarte od 9:00 w ndz”
Moja Kawiarnia — recenzja

Moja Kawiarnia
Nr 5 wśród 6 Kawa i herbata (Olsztyn)
Opis: kawiarnia i cukiernia
Opis: kawiarnia i cukiernia
Zrecenzowano 5 lipca 2020

Pyszna kawa i bardzo dobra jajecznica z sałatką i ciepłym , chrupiącym bajglem za niewielką kwotę. Stosunek jakości do ceny bardzo na plus. Miejsce otwarte w niedzielę od 9:00 rano co jest rzadkością na starym mieście. Bardzo duży wybór deserów. Bez "karczmowego" klimatu, cicho i spokojnie. Polecam serdecznie

Termin wizyty: lipiec 2020
Dziękujemy, anastazj

Zrecenzowano 9 lutego 2020

Najlepsze wypieki w mieście. Mila i profesjonalna obsługa. Możliwość zamówienia ciast na imprezy domowe.

Termin wizyty: styczeń 2020
Dziękujemy, w0jakw
Zrecenzowano 7 grudnia 2019

Każda wizyta w tym miejscu to miliony słodkich kalorii, które uzależniają. Za każdym razem chcesz więcej, bierzesz na wynos i nie możesz doczekać się kolejnej wizyty. Uwielbiam! Polecam!

Dziękujemy, DorotaKarolina
Zrecenzowano 22 września 2019

gorąco polecam, pyszne ciasta i duży wybór, miła atmosfera i obsługa na plus, klimatyczne miejsce :D

Dziękujemy, kiniaslife
Zrecenzowano 23 lipca 2019

W Olsztynie są już dwie kawiarnie Moja . Zarówno jedna jak i druga nie są dla łakomczuchów gdyż tam przepadną w krainie ciast i innych smakołyków zaczynajac od mini rogalików na torcie kończąc .
Wchodzisz tam i zamawiasz na własne ryzyko, smak w gębie a wagę należy omijać .

Dziękujemy, jarpar1

Moja Kawiarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Moja Kawiarnia? Podziel się wrażeniami!