“mnóstwo ciast”
Moja Kawiarnia — recenzja

Moja Kawiarnia
Nr 5 wśród 5 Kawa i herbata (Olsztyn)
Opis: kawiarnia i cukiernia
Opis: kawiarnia i cukiernia

gorąco polecam, pyszne ciasta i duży wybór, miła atmosfera i obsługa na plus, klimatyczne miejsce :D

Dziękujemy, kiniaslife

Zrecenzowano 23 lipca 2019

W Olsztynie są już dwie kawiarnie Moja . Zarówno jedna jak i druga nie są dla łakomczuchów gdyż tam przepadną w krainie ciast i innych smakołyków zaczynajac od mini rogalików na torcie kończąc .
Wchodzisz tam i zamawiasz na własne ryzyko, smak w gębie a wagę należy omijać .

Dziękujemy, jarpar1
Zrecenzowano 17 sierpnia 2018

Ostatni raz byłem tu dwa lata temu i muszę przyznać, że teraz jest tam ... co najmniej tak samo wspaniale jak wtedy. Pyszne ciasta, doskonała kawa, przemiła obsługa, umiarkowane ceny - to wszystko było i nadal tu jest. Do tego doszedł wybór lokalnych piw z małego regionalnego browaru oraz większy wybór zestawów śniadaniowych (tarta z boczkiem jest wspaniała). Nic tylko przychodzić i jeść do czego zachęcam Wszystkich.

Termin wizyty: sierpień 2018
2  Dziękujemy, strekker66
Zrecenzowano 16 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecam to miejsce. Można tam zjeść wyborne ciasta, m.in. bezę z owocami, wyjątkowo kremowy sernik z czekoladą i przepyszny torcik czekoladowy z malinami. W czasie ostatniego pobytu wpadaliśmy tam również na bardzo smaczne śniadania - klasyczną jajecznicę, tartę ze szpinakiem/boczkiem lub omlet albo słodkie - gorące rogaliki ze śliwkowymi powidłami. Słodko i smacznie.

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, 796dorotak
Zrecenzowano 6 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Mała kawiarenka obok centrum Olsztyna. Wybór ciast ciasteczek tortów olbrzymi plus godne uwagi lody. My zawsze zamawiamy tort szwarcwaldzki i beze pavlova i kawę. Miła obsługa i przytulne miejsce godne polecenia.

Termin wizyty: lipiec 2018
2  Dziękujemy, Anna S

Moja Kawiarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Moja Kawiarnia? Podziel się wrażeniami!