“Rynek Centrum Obiad SUPER”
Bar Dziupla — recenzja

Bar Dziupla
Get food delivered
Nr 14 wśród 171 Restauracje (Olsztyn)
Opcje wyżywienia: Śniadanie
Opcje wyżywienia: Śniadanie
Zrecenzowano 11 marca 2020 z urządzeń przenośnych

Wszystko smaczne,bar/restauracja moim zdaniem. kuchnia środkowo europejska/polska, ocena 4.5/5, wnętrze ładne, mało stolików, ale lokal nie jest wielki, ale to jednak jest plus! Jeśli jest wolne miejsce, to na zamówienie nie oczekuję się do dnia następnego :-). Lokalizacja super, samo centrum, stosunek ceny do jakości B.dobry!, bardzo bogate menu, byłem pierwszy raz w Olsztynie, ale przy następnym razie jest to moje obowiązkowe miejsce na przerwę/obiad. POLECAM

Termin wizyty: marzec 2020
Dziękujemy, 560mateuszj

Zrecenzowano 26 grudnia 2019

Przytulne i ciche miejsce, świeże i smaczne jedzenie, sandacz przepyszny, duże porcje, minus to to, żeby zjeść obiad w "Dziupli" trzeba było przeczekać w innej restauracji z powodu braku miejsc ;-)

Termin wizyty: grudzień 2019
Dziękujemy, joannawE9252QU
Zrecenzowano 4 listopada 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna kuchnia, typowo Polska, tanio i szybko, w barze jest dość mało miejsca, ale goście szybko jedzą i wychodzą, dlatego jest gdzie usiąść. Można smacznie zjeść, każdy znajdzie coś dla siebie, poszliśmy, bo polecili nam to miejsce znajomi i będziemy na pewno częściej wpadać.

Dziękujemy, terrajj
Zrecenzowano 19 października 2019

Będąc w Olsztynie po raz drugi, skorzystaliśmy z oferty Baru Dziupla. Jedzenie smaczne i tanie. Menu to głównie dania polskiej kuchni.

Termin wizyty: październik 2019
Dziękujemy, jolsen62
Zrecenzowano 6 września 2019

Zastanawiają mnie te wszystkie dobre opinie o tym miejscu. Z jednym mogę się zgodzić- dobre zupy. Nie robią furory, ale są ok. Kelnerki uprzejme, ale nie zwracają uwagi czy gość jeszcze je czy też nie, stawiają następne danie na stole. Pary mogą nie otrzymać dań w jednym czasie. Razem ze znajomym otrzymaliśmy "mrożoną kawę" już pod koniec naszej wizyty, chyba potraktowano ją jak deser. Najlepszym hitem była sałatka cezar z jajkiem. Jajko tak długo gotowane, że aż siwe. Mięso tłuste, jak z frytownicy a sosem były trzy ogromne kleksy na talerzu. Nigdy więcej .

Dziękujemy, natnatalia96

Bar Dziupla — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Bar Dziupla? Podziel się wrażeniami!