“Dobra Polska kuchnia ”
Bar Dziupla — recenzja

Bar Dziupla
Nr 13 wśród 165 Restauracje (Olsztyn)
Opcje wyżywienia: Śniadanie
Opcje wyżywienia: Śniadanie
Zrecenzowano 4 listopada 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna kuchnia, typowo Polska, tanio i szybko, w barze jest dość mało miejsca, ale goście szybko jedzą i wychodzą, dlatego jest gdzie usiąść. Można smacznie zjeść, każdy znajdzie coś dla siebie, poszliśmy, bo polecili nam to miejsce znajomi i będziemy na pewno częściej wpadać.

Dziękujemy, terrajj

Zrecenzowano 19 października 2019

Będąc w Olsztynie po raz drugi, skorzystaliśmy z oferty Baru Dziupla. Jedzenie smaczne i tanie. Menu to głównie dania polskiej kuchni.

Termin wizyty: październik 2019
Dziękujemy, jolsen62
Zrecenzowano 6 września 2019

Zastanawiają mnie te wszystkie dobre opinie o tym miejscu. Z jednym mogę się zgodzić- dobre zupy. Nie robią furory, ale są ok. Kelnerki uprzejme, ale nie zwracają uwagi czy gość jeszcze je czy też nie, stawiają następne danie na stole. Pary mogą nie otrzymać dań w jednym czasie. Razem ze znajomym otrzymaliśmy "mrożoną kawę" już pod koniec naszej wizyty, chyba potraktowano ją jak deser. Najlepszym hitem była sałatka cezar z jajkiem. Jajko tak długo gotowane, że aż siwe. Mięso tłuste, jak z frytownicy a sosem były trzy ogromne kleksy na talerzu. Nigdy więcej .

Dziękujemy, natnatalia96
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli masz ochotę zjeść w centrum Olsztyna całkiem domowo i kiedy jesteś bardzo głodny (bo porcje są bardzo duże) - polecam to miejsce.
Warte dodania iż panie obsługujące są bardzo bardzo serdeczne i miłe!

Dziękujemy, okrecikk
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bar z kelnerkami. Nazwa "Restauracja" jest nieporozumieniem. Pierogi, jakby ich nie nazywać, to gnioty smakujące tak samo. Owocowe, gotowane w wodzie po pierogach słonych lub razem z nimi, smakowały jak w barze SPOŁEM. Słone, mdłe jakby nikt nie przykładał się do ich przygotowania a priorytetem była ilość nad jakością. Ilość pierogów nie gwarantuje najedzenia się. Chyba, że kupimy 15 sztuk.

1  Dziękujemy, edytaszymanska

Bar Dziupla — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Bar Dziupla? Podziel się wrażeniami!