Olsztyn

“Szybko i domowo”
Bar Dziupla — recenzja

Bar Dziupla
Nr 13 wśród 182 Restauracje (Olsztyn)
Opcje wyżywienia: Śniadanie
Opcje wyżywienia: Śniadanie
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli masz ochotę zjeść w centrum Olsztyna całkiem domowo i kiedy jesteś bardzo głodny (bo porcje są bardzo duże) - polecam to miejsce.
Warte dodania iż panie obsługujące są bardzo bardzo serdeczne i miłe!

Dziękujemy, okrecikk

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bar z kelnerkami. Nazwa "Restauracja" jest nieporozumieniem. Pierogi, jakby ich nie nazywać, to gnioty smakujące tak samo. Owocowe, gotowane w wodzie po pierogach słonych lub razem z nimi, smakowały jak w barze SPOŁEM. Słone, mdłe jakby nikt nie przykładał się do ich przygotowania a priorytetem była ilość nad jakością. Ilość pierogów nie gwarantuje najedzenia się. Chyba, że kupimy 15 sztuk.

1  Dziękujemy, edytaszymanska
Zrecenzowano 2 września 2019

W niedzielę o godz 9.30 ciężko zjeść śniadanie na starym mieście, dlatego zajrzeliśmy do Dziupli. Kilka stolików na dworze było zajętych, zamówienie złożyliśmy przy barze. Kelnerka powiedziała co składa się na zestaw śniadaniowy, ale wspomnianego dżemu nie dostaliśmy. Na herbatę do śniadania też musieliśmy czekać. Na talerzu za 12zł dostaliśmy dwa plasterki sera żółtego, plaster schabu ze śliwką, kilka plasterków pomidorów i ogórków, masło, parówkę, jajecznice i pieczywo. Porcja dość duża, jakość produktów też wydawała się ok. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie obsługa. Słowa takie jak "proszę", "dziękuję" to podstawa. Kelnerka rozlewała kawę idąc i nie powiedziała nawet "przepraszam". Po przyniesieniu zamówień szła z powrotem do lokalu a przy stolikach, przy których goście już zjedli siedziały gołębie, jadły resztki, zrzucały sztućce i robiły zamieszanie. Rozumiem, że ciężko poradzić sobie z wszechobecnymi ptakami, ale w tym wypadku wystarczy sprzątać po klientach, a nie udawać że nie ma problemu. Na obiad raczej bym tu nie przyszła. Obsługa do poprawy!

Dziękujemy, marta923
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem w niedzielę po godz 16.00. Nie było kilku głównych dań. Zamówiłem schabowego z frytkami i surówka. Oczywiście nie było tego ze szpinakiem i serem. Cena taka sama za zestaw 22zl. Podane szybko. Piwko w butelce Żywiec 8.5zl. Kotlet duży, frytek całkiem spoko ale surówek na 2 razy widelcem. Ocena średnia. Powinno być taniej.

Dziękujemy, 623tomaszk
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre, szybkie jedzenie. Schab z serem pieczarkami, barszcz czerwony z uszkami i piwo 42 zł . Szybka obsługa, mało miejsca w środku restauracji. Dobre pierogi z jagodami. Porcje średnie. Warta polecenia restauracja.

Dziękujemy, lucivs

Bar Dziupla — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Bar Dziupla? Podziel się wrażeniami!