Olsztyn

“śniadaNIE”
Bar Dziupla — recenzja

Bar Dziupla
Nr 13 wśród 182 Restauracje (Olsztyn)
Opcje wyżywienia: Śniadanie
Opcje wyżywienia: Śniadanie
Zrecenzowano 2 września 2019

W niedzielę o godz 9.30 ciężko zjeść śniadanie na starym mieście, dlatego zajrzeliśmy do Dziupli. Kilka stolików na dworze było zajętych, zamówienie złożyliśmy przy barze. Kelnerka powiedziała co składa się na zestaw śniadaniowy, ale wspomnianego dżemu nie dostaliśmy. Na herbatę do śniadania też musieliśmy czekać. Na talerzu za 12zł dostaliśmy dwa plasterki sera żółtego, plaster schabu ze śliwką, kilka plasterków pomidorów i ogórków, masło, parówkę, jajecznice i pieczywo. Porcja dość duża, jakość produktów też wydawała się ok. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie obsługa. Słowa takie jak "proszę", "dziękuję" to podstawa. Kelnerka rozlewała kawę idąc i nie powiedziała nawet "przepraszam". Po przyniesieniu zamówień szła z powrotem do lokalu a przy stolikach, przy których goście już zjedli siedziały gołębie, jadły resztki, zrzucały sztućce i robiły zamieszanie. Rozumiem, że ciężko poradzić sobie z wszechobecnymi ptakami, ale w tym wypadku wystarczy sprzątać po klientach, a nie udawać że nie ma problemu. Na obiad raczej bym tu nie przyszła. Obsługa do poprawy!

Dziękujemy, marta923

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem w niedzielę po godz 16.00. Nie było kilku głównych dań. Zamówiłem schabowego z frytkami i surówka. Oczywiście nie było tego ze szpinakiem i serem. Cena taka sama za zestaw 22zl. Podane szybko. Piwko w butelce Żywiec 8.5zl. Kotlet duży, frytek całkiem spoko ale surówek na 2 razy widelcem. Ocena średnia. Powinno być taniej.

Dziękujemy, 623tomaszk
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre, szybkie jedzenie. Schab z serem pieczarkami, barszcz czerwony z uszkami i piwo 42 zł . Szybka obsługa, mało miejsca w środku restauracji. Dobre pierogi z jagodami. Porcje średnie. Warta polecenia restauracja.

Dziękujemy, lucivs
Zrecenzowano 14 lipca 2019

Bar Dziupla powstał w latach 80tych i był naprawde "dziuplą" w której wydawało się forme zapiekanki przez okienko>)Za każdym pobytem w Olsztynie odwiedzamy go i to nie jednorazowo,wspomnienia,sentyment i bardzo dobre jedzenie.Obsługa w ogródku na medal,pani przy kasie niska, ciemnowłosa,usmiech jeszcze nikomu krzywdy nie zrobił i...według nas nalezy do obsługi klienta.

Dziękujemy, JaninaH244
Zrecenzowano 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Z całą pewnością dobre zupy. Pierogi spoko. Szybka obsługa. Ceny ok. Dziwne danie w postaci frytek z pieczarkami - moim zdaniem slabe.

Dziękujemy, 37Agnieszka

Bar Dziupla — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Bar Dziupla? Podziel się wrażeniami!