Zapisz
Urzekająca Starówka

Naprawdę bardzo ładna Starówka. Wchodzi się przez Wysoką Bramę. Liczne restauracje i sklepy z... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 6 września 2020
Małgorzata G
Warszawa, Polska
Wycieczka

Klimat Starego Miasta urzeka. Wieczorami zawsze coś się dzieje. Można zwiedzać w ciągu dnia i... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2020
645judytag
Hel, Polska

Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Starówka nie jest duża, ale urocza. Dużo ciekawych miejsc, cześć związana z Mikołajem Kopernikiem.
Dużo restauracji, kawiarenek, lodziarni. Na zwiedzanie wystarczą jakieś 2,5-3 godziny.

Dziękujemy, bozena1517
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Będąc w Olsztynie trzeba zwiedzić starówkę. Bardzo ładna architektura, pięknie odrestaurowane kamienice, zamek, bazylika, zabytkowe kościoły. Starówka nie jest bardzo duża, ale można dodatkowo pochodzić bocznymi uliczkami, albo wzdłuż rzeki Łyny która przepływa przez miasto i przy starówce. Blisko stąd do zabytkowych wiaduktów i niedaleko do parku centralnego.
Na samej starówce oczywiście bardzo dużo restauracji, knajp, lodziarnii.

Dziękujemy, bylemtowiem
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Polecam na spacer, urokliwa, spokojna okolica.
Dużo barów/pubów w okolicy.
Muzyka na żywo, można przysiąść, posłuchać.

Dziękujemy, Wade1991
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Stare miasto odwiedziliśmy przy okazji pobytu nad jeziorem Ukiel. Wybraliśmy się tam na rowerach - bardzo dobra opcja, w Olsztynie jest masa ścieżek rowerowych. Ładne miejsce do pospacerowania, masa knajpek. Polecam

Dziękujemy, marcinbancin
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Serdecznie polecam, urokliwa starówka, pięknie zaulki i schody. W jednym miejscu nowoczesność spotyka się z historią starego miasta.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, mcmeg8688