Bardzo ładnie

Olsztyńskie stare miasto jest bardzo ładne. Znajdziemy tu dużo zabytków jak np. konkatedra, zamek... Przeczytaj więcej

jansta_gool
Poznań, Polska
Śliczna starówka...

Byliśmy z mężem pod koniec sierpnia trzy dni w Olsztynie i zakochałam się w nim... Stare miasto... Przeczytaj więcej

Alicja K

Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Starówka nie jest duża, ale urocza. Dużo ciekawych miejsc, cześć związana z Mikołajem Kopernikiem.
Dużo restauracji, kawiarenek, lodziarni. Na zwiedzanie wystarczą jakieś 2,5-3 godziny.

Dziękujemy, bozena1517
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Będąc w Olsztynie trzeba zwiedzić starówkę. Bardzo ładna architektura, pięknie odrestaurowane kamienice, zamek, bazylika, zabytkowe kościoły. Starówka nie jest bardzo duża, ale można dodatkowo pochodzić bocznymi uliczkami, albo wzdłuż rzeki Łyny która przepływa przez miasto i przy starówce. Blisko stąd do zabytkowych wiaduktów i niedaleko do parku centralnego.
Na samej starówce oczywiście bardzo dużo restauracji, knajp, lodziarnii.

Dziękujemy, bylemtowiem
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Polecam na spacer, urokliwa, spokojna okolica.
Dużo barów/pubów w okolicy.
Muzyka na żywo, można przysiąść, posłuchać.

Dziękujemy, Wade1991
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Stare miasto odwiedziliśmy przy okazji pobytu nad jeziorem Ukiel. Wybraliśmy się tam na rowerach - bardzo dobra opcja, w Olsztynie jest masa ścieżek rowerowych. Ładne miejsce do pospacerowania, masa knajpek. Polecam

Dziękujemy, marcinbancin
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Serdecznie polecam, urokliwa starówka, pięknie zaulki i schody. W jednym miejscu nowoczesność spotyka się z historią starego miasta.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, mcmeg8688