Olsztyn

“Niesmaczne jedzenie”
Malta Cafe — recenzja

Malta Cafe
Zamów online
Nr 20 wśród 182 Restauracje (Olsztyn)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Jedzenie znacznie odbiega od oczekiwan. Ryba ( smażony okoń) przesolona, ociekająca tłuszczem, tagliatelle z krewetkami- rozgotowany makaron, zwęglony czosnek, omlet z konfiturą- niesmaczny. Broniły się jedynie flaki. Zdecydowanie nie polecam.

Dziękujemy, ma_gorzatas820

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjemne miejsce na śniadanie i kawkę w wakacyjny poranek. Sympatyczna obsługa, a jedzenie bardzo smaczne. Polecam!

Dziękujemy, amellinium
Zrecenzowano 1 września 2019

Jedzenie bardzo dobre, śniadania obfite, duży wybór. Co weekend "nowości" dostępne tylko przez kilka dni. Odwiedzam regularnie z rodziną i znajomymi. Fajne miejsce na kameralne spotkanie i uroczystość rodzinną.
Duży plus za kącik dla dzieci

Dziękujemy, Beata K
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Duży ruch w restauracji, na jedzenie trzeba trochę poczekać, ale było warto. Obsługa nie narzucająca się. Wzięliśmy zupę kurkową - wspaniała. Sałata z falafelem - nigdy mi się nie znudzi. Bardzo fajny dressing z nutka pomarańczową. I na koniec owoce zapiekane pod bezą, jak dla mnie trochę za słodkie, ale tu jestem odosobniona - pozostałym bardzo smakowało. Wybór dań bezmięsnych ograniczony, ale te które są, są bardzo smaczne.

1  Dziękujemy, zojk
Zrecenzowano 19 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Poniedziałek. Kolacja z mężem, byliśmy bardzo głodni, zaznaczyliśmy, żeby podawać dania jak będą gotowe, a nie patrzeć na kolejność. Mąż zamówił zupę rybną i kanapki z salcesonem na początek, ja tatar, na główne sałatkę z wątróbką, on wołowinę duszoną w porto. W środku nikogo, w ogródku akurat byliśmy pierwsi, reszta wychodziła, ale za chwilę kilka stolików się zapełniło. Na przystawki czekaliśmy 45 minut. Zupa była gorzka :| Tatar.... ciepły. Malta obrzydziła mi tatar :( po godzinie dostałam sałatkę (jak zawsze pyszna, dressing wymiata, ale godzina?) a mąż informacje, ze jego wołowina się spaliła i może zamówić coś innego. Kelnerka od razu zaznaczyła, ze winę ponosi kuchnia. Mało lojalne. Nie zamówił nic więcej w obawie o godzinę czekania. Zabrał mi moją sałatkę, wyszliśmy głodni i zawiedzeni :( mam nadzieje, ze to wypadek przy pracy, nie reguła, lubię Maltę, szkoda ze poziom nie jest zawsze równy. Tego dnia ja wybierałam restauracje i było mi nieco wstyd.

2  Dziękujemy, DorotaW1066

Malta Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Malta Cafe? Podziel się wrażeniami!