“Bardzo fajne miejsce, z klimatem.”
Malta Cafe — recenzja

Malta Cafe
Zamów online
Nr 20 wśród 182 Restauracje (Olsztyn)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 1 września 2019

Jedzenie bardzo dobre, śniadania obfite, duży wybór. Co weekend "nowości" dostępne tylko przez kilka dni. Odwiedzam regularnie z rodziną i znajomymi. Fajne miejsce na kameralne spotkanie i uroczystość rodzinną.
Duży plus za kącik dla dzieci

Dziękujemy, Beata K

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Duży ruch w restauracji, na jedzenie trzeba trochę poczekać, ale było warto. Obsługa nie narzucająca się. Wzięliśmy zupę kurkową - wspaniała. Sałata z falafelem - nigdy mi się nie znudzi. Bardzo fajny dressing z nutka pomarańczową. I na koniec owoce zapiekane pod bezą, jak dla mnie trochę za słodkie, ale tu jestem odosobniona - pozostałym bardzo smakowało. Wybór dań bezmięsnych ograniczony, ale te które są, są bardzo smaczne.

1  Dziękujemy, zojk
Zrecenzowano 19 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Poniedziałek. Kolacja z mężem, byliśmy bardzo głodni, zaznaczyliśmy, żeby podawać dania jak będą gotowe, a nie patrzeć na kolejność. Mąż zamówił zupę rybną i kanapki z salcesonem na początek, ja tatar, na główne sałatkę z wątróbką, on wołowinę duszoną w porto. W środku nikogo, w ogródku akurat byliśmy pierwsi, reszta wychodziła, ale za chwilę kilka stolików się zapełniło. Na przystawki czekaliśmy 45 minut. Zupa była gorzka :| Tatar.... ciepły. Malta obrzydziła mi tatar :( po godzinie dostałam sałatkę (jak zawsze pyszna, dressing wymiata, ale godzina?) a mąż informacje, ze jego wołowina się spaliła i może zamówić coś innego. Kelnerka od razu zaznaczyła, ze winę ponosi kuchnia. Mało lojalne. Nie zamówił nic więcej w obawie o godzinę czekania. Zabrał mi moją sałatkę, wyszliśmy głodni i zawiedzeni :( mam nadzieje, ze to wypadek przy pracy, nie reguła, lubię Maltę, szkoda ze poziom nie jest zawsze równy. Tego dnia ja wybierałam restauracje i było mi nieco wstyd.

2  Dziękujemy, DorotaW1066
Zrecenzowano 14 lipca 2019

Śnadanie w dzień świateczny,inne niż takie jakie człowiek może zrobić sobie na kuchence dwupalnikowej>) we wnęce kuchennej w wynajętym mieszkaniu na urlop.

Dziękujemy, JaninaH244
Zrecenzowano 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Dzisiejsze odwiedziny w Malta Cafe były ponownie słusznym wyborem,jedzenie trzyma bardzo dobry poziom,wszystkie dania były pyszne ale zdecydowanie dzisiej wszystko przebiła Sielawa smażona. Polecam odwiedzić ten lokal jest może niezbyt elegancki,obsługa poprawna ale nie wybitna mimo wszytko kuchnia zawsze staje na wysokosci zadania i stara się „wyłuskać perełkę”, dzisiej nią była Sielawa sztuk 3

Dziękujemy, robert_dankowski

Malta Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Malta Cafe? Podziel się wrażeniami!