“Kolacja”
Entliczek Pentliczek — recenzja

Entliczek Pentliczek
Nr 30 wśród 165 Restauracje (Olsztyn)
Zrecenzowano 11 lutego 2020

Świetne jedzenie, doskonałej jakości produkty. Ceny jak na poziom serwowanych dań w punkt. Obsługa niby nie widoczna, ale czujna.

1  Dziękujemy, Kuba28020

Zrecenzowano 2 lutego 2020

Niby niewielka i niczym się nie wyróżniającą a tu przyjemne zaskoczenie - obsługa przemiła, pomocna, wystrój ciepły, domowy ( mogłoby być bardziej przestrzennie ale to w końcu Starówka), jedzenie rewelacja, każdy znajdzie coś dla siebie - miłośnik fast fooda, domowego jedzenia oraz wbrew pozorom Ci najbardziej wymagający - czyli dzieci. Wybór menu nie jest nie wiadomo jak szeroki ale to akurat na plus - czuć że potrawy są świeże i z dobrej jakości składników. Czas oczekiwania na posiłek stosunkowo krótki a ceny niezawyzone. Polecam

1  Dziękujemy, monikabM4349QJ
Zrecenzowano 1 lutego 2020 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce , niby zwykłe, a jednak niezwykłe.
Bardzo dobre jedzenie , szybko podane . Duże porcje .
Pyszne pierogi z kaczką i soczewicą. Niezły stek .
Jedyne „ale „ to sałatka grecka - nie wiem czemu w Polsce podawana z sałatą lodową i winegretem ?!
Na pewno jeszcze tu wrócimy .

1  Dziękujemy, malgosiawawrzyn
Zrecenzowano 24 stycznia 2020 z urządzeń przenośnych

Fantastyczna obsługa, pyszne jedzenie, bardzo ładny wystrój. Szkoda, ze można dać tylko 5 gwiazdek

Termin wizyty: styczeń 2020
1  Dziękujemy, 163patrycjar
Zrecenzowano 17 listopada 2019 z urządzeń przenośnych

Przyszedłem z marszu w niedzielę nie było problemu ze stolikiem, strefa dla dzieci, przemiła obsługa, boskie sałatki, boskie hamburgery. Rewelacja polecam wszystkim na pewno lepsze niż przereklamowany czeska. Ceny znośne polecam

Termin wizyty: listopad 2019
1  Dziękujemy, pawe_k144

Entliczek Pentliczek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Entliczek Pentliczek? Podziel się wrażeniami!