“Wszystko na plus :)”
Entliczek Pentliczek — recenzja

Entliczek Pentliczek
Nr 44 wśród 182 Restauracje (Olsztyn)
Zrecenzowano 4 września 2019

Jadłam tam prawie wszystko i chyba nie ma dania które by mi nie smakowało :) Dzyndzałki z hreczką i skrzeczkami moje ulubione :) Przepyszne hamburgery, carpaccio z buraka i zupa rybna :) i oczywiście mohito bezalkoholowe :) Obsługa super :) Polecam z całego serca :)

Dziękujemy, Kalinaj J

Zrecenzowano 2 września 2019

Pstrąg pieczony, aromatyczny, podany z pieczonymi ziemniaczkami, w takiej ilości że nie dałam rady zjeść i groszkiem cukrowym. Wszystkie smaki dobrze dobrane, obsługa w porządku. Fajne miejsce, warto tu zjeść,

Dziękujemy, marta923
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszny rosół i danie z sandaczem. Porcje dość duże, można się spokojnie najeść. Miła i szybka obsługa. Jedyny mały minus że napoje są z nalewaka lub z plastykowych butelek.

Dziękujemy, 508piotrj
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Zamówiliśmy hamburgery BBQ, piwo regionalne rewolucja browaru Kormoran było super. Hamburgery były dobre, grube frytki tez dobre, oliwki i papryka smaczne. Krótko czekaliśmy, obsługa super. Jedyny słaby punkt to czekadełko. Chleb ze smalcem. Niby smalcem i ogórkiem. Chleb był dobry, ogórki tez. Smalec był marny, o konsystencji śmietany. Nie wiem czy był ciepły czy (co bardziej prawdopodobne) marnej jakości.

Dziękujemy, bozena1517
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Plince z pomoćką są przepyszne. Sałatka z wątróbką rewelacyjna. Z dań głównych szynka z buraczkami bardzo dobra. Obsługa bardzo miła, dyskretna. Ceny umiarkowane. Polecam!

Dziękujemy, Kielecczyzna

Entliczek Pentliczek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Entliczek Pentliczek? Podziel się wrażeniami!