“Bez klimatu”
Kawa i Trawa — recenzja

Kawa i Trawa
Nr 43 wśród 182 Restauracje (Olsztyn)
Opis: kuchnia roślinna, aromatyczna, pyszna, kolorowa. bez glutenu, bez nabiału, bez białego cukru. serwujemy dania przygotowywane na miejscu, ze starannością o każdy szczegół. poniedzialki sa u nas spontaniczne, oprocz pozycji z menu podajemy dania o ktore nas prosicie ze posrednictwem fb lub bezposrednio w loklau. bedac u nas zapytaj o slynne juz weganskie ciasta.
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zaczynając od wystroju, który nie sprawia by chciało się tam zostać dłużej, przez obsługę, która robi wszystko by jednak dłużej zostać, bo jest powolna, nie pomocna i bez uśmiechu, kończąc na tym, co najważniejsze czyli fajne menu, ale takie na raz. Brak dań dla dzieci.

Dziękujemy, Marta K

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Zaskoczyła nas krótka, ale treściwa karta, z której każda z nas bez problemu wybrała idealne dla siebie danie. Przepyszne, sycące rizotto, bogate w smaki buraczane pesto i ciekawa w smaku zapiekanka. Bardzo sympatyczna obsługa. Polecamy :)

Dziękujemy, Paulina R
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Zawsze zaskakujące połączenia, które razem tworzą idealną kompozycję smakową. Jedzenie zdrowe, robiące przyjemność nie tylko kubkom smakowym ale i ciału. Ostatnio jadłam buraczka pod chmurką... no po prostu rewelacja! A dla łasuchów - świetne ciasta z owocami sezonowymi, które można jeść bez wyrzutów sumienia!
Serdecznie polecam!

Dziękujemy, katarzynkasila
Zrecenzowano 11 czerwca 2019

Nie wiem dlaczego nie ukazała się moja opinie którą napisałam zaraz po wyjściu z tego cudownego miejsca. Mam nadzieję że po 2 tygodniach od pobytu uda mi się oddać ten sam charakter mojej wypowiedzi. Miejsce cudownie klimatyczne, z przemiłą obsługą, z niesamowicie dobrym jedzeniem, z fantastycznymi ciastami bez białego cukru. Szukałam takiego miejsca będąc w Olsztynie i znalazłam jedyne i niepowtarzalne na Kotańskiego 4. Będę do Was wracać za każdym razem, jeżeli tylko będę w tym mieście. Mam nadzieję, że za parę dni zjem u Was pyszny obiad i będę się delektować zdrowa kawą i ciastkiem na miejscu i na wynos :). Nie umiem wybrać tylko jednego. Pozdrawiam cudowną właścicielkę i jej załogę.

1  Dziękujemy, Shocik
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: kawaitrawa, Właściciel, Kawa i TrawaOdpowiedź udzielona 12 czerwca 2019

Wielkie dzięki za szczere słowa!!!

Takie komentarze dają nam pozytywnego kopa! :)

Zapraszamy częściej.. niech wizyty w Olsztynie kojarzą się z Kawa u Trawa :-)

Zrecenzowano 17 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemne doświadczenie kulinarne, miła atmosfera.
Polecam rewelacyjne ciasta wegańskie, jak i sałatkę z mozzarellą z nerkowców. Klasyczny duet też rządzi - własny chlebek z pasztetem wegańskim i kiszonkami. Niby przystawka, a można się najeść.
Zdecydowanie będę próbować kolejnych dań.

Dziękujemy, lavendere6
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: kawaitrawa, Właściciel, Kawa i TrawaOdpowiedź udzielona 20 maja 2019

Dziękujemy i polecamy się na przyszłość :)
Ps. Moje ulubione ciacho to migdałowiec

Kawa i Trawa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Kawa i Trawa? Podziel się wrażeniami!