“Obiad ”
Na Rogu Czasu — recenzja

Na Rogu Czasu
Nr 7 wśród 165 Restauracje (Olsztyn)
Kuchnie: Międzynarodowa
Opcje wyżywienia: Obiad, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Obiad, Rezerwacje
Zrecenzowano 28 grudnia 2019 z urządzeń przenośnych

Menu dla dzieci - duża porcja. Przepyszny krem z pomidorów. Ogromny półmisek mięs dla dwojga. Mięso mogłoby być trochę cieplejsze.

Termin wizyty: grudzień 2019
1  Dziękujemy, evizav

Zrecenzowano 7 grudnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne jedzenie, bardzo mila obsługa, klimatyczny wystrój (przede wszystkim schodami w dół). Moja ulubiona restauracja w Olsztynie ;)

Termin wizyty: grudzień 2019
1  Dziękujemy, Andziulka99
Zrecenzowano 18 listopada 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, rozpływające ciastko czekoladowe najlepsze jakie jadłam , obsługa super, ja uwielbiam kurczaka, mmakaron

Termin wizyty: listopad 2019
3  Dziękujemy, annabE7493EK
Zrecenzowano 20 października 2019

Smacznie. Golonka chłodnik...wszystko dobrze doprawione.Miła obsługa.Zdecydowanir polecam .Życzę.utrzymania poziomu restauracji no i oczywiście mnóstwa klientów. Napewno będę chciał wrócić. Pozdrawiam

Termin wizyty: październik 2019
1  Dziękujemy, miecio770113
Zrecenzowano 8 września 2019

Przede wszystkim nie łątwo wyszukać jadą ulicą,
Poza tym nie ma gdzie zaparkować. - To jest ogromny mankament.
Natomiast wystrój obiektu podoba mi się. Obiadek był pyszny.
Kaczuszka w sosie wiśniowym polecam !!! Bylismy tu z rodziną
Im te się bardzo podobało i jedzonko smakowało

3  Dziękujemy, Janusz1952

Na Rogu Czasu — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Na Rogu Czasu? Podziel się wrażeniami!