“dla mnie super”
Na Rogu Czasu — recenzja

Na Rogu Czasu
Nr 7 wśród 182 Restauracje (Olsztyn)
Kuchnie: Międzynarodowa
Opcje wyżywienia: Obiad, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Obiad, Rezerwacje
Zrecenzowano 1 września 2019

dania bardzo smaczne, polecam chłodnik i żeberka, steki bardzo dobre - obsługa super , czas oczekiwania bardzo krótki.

1  Dziękujemy, AndyJ1111

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Polecam ta restauracje w Olsztynie (Jaroty), wracam regularnie na makaron z lososiem z sosem smietanowo-porowym - rewelka! Pyszne lava cake na deser :) smaczna salatka z lososiem :)

4  Dziękujemy, 7Wookie7
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Z ciekawości zaszliśmy tutaj. Jedzenie dobre, mięso bardzo dobre. Ogólnie jest drogo, ale za to smacznie.

Termin wizyty: grudzień 2018
2  Dziękujemy, emmalarissa
Zrecenzowano 23 czerwca 2019

Serdecznie polecam restauracje.Jedzenie bardzo dobre oraz miła obsługa.A chłodnik w okresie letnim jest rewelacyjny .

1  Dziękujemy, JoannaB2870
Zrecenzowano 20 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Pomidorowa bdobra, trochę pikantna ale na prośbę uzyskałem śmietanę. ŁOSOŚ delikatny bardzo smaczny.

1  Dziękujemy, 22przemyslawp

Na Rogu Czasu — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Na Rogu Czasu? Podziel się wrażeniami!