Olsztyn

“Świetne miejsce! Super klimat!”

Ristorante Da Andrea Casa del Prosecco
Nr 22 wśród 182 Restauracje (Olsztyn)
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce na bogatej mapie gastronomicznej Olsztyna.

Super jedzenie - produkty w dużej mierze z Włoch. Bardzo bogaty wybór win! Również włoskich (i tylko włoskich!). Także bogaty wybór innych alkoholi!

Świetny klimat. Lokal z sala przy barze, sala wewnątrz - idealna na zaciszne spotkania, sala na gorze a także ogródkiem letnim! W którym odbywają się tez bardzo klimatyczne koncerty.

Właścicielem jest bardzo sympatyczny Włoch!

Polecamy!
Bywamy i bywać będziemy!

1  Dziękujemy, Dj_Lokker

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Lokalizacja bardzo fajna, obsługa przyjazna, ceny sympatyczne, jedzenie całkiem smaczne ale mimo więcej niż 3 dać nie mogę. Końcową cenę zawalił "chwilowy" brak mięs z rusztu (na które się mocno nastawiliśmy) a nawet nie tyle sam ich brak co jego przyczyna gdyż po obwieszczeniu sympatycznej skąd inąd kelnerki, iż "w dniu dzisiejszym nie podają tych dań" spodziewaliśmy się jakiś poważnej awarii, niedyspozycji kucharza względnie braku odpowiednio dobrych mięs (wszystko to może się przecież wydarzyć) jednak przyczyna tego braku był …… brak drewna dla opalania rusztu co w takiej restauracji jak ta mieć miejsc nie powinno. Drobnych uchybień typu brak umiejętności właściwego obrania melona przed jego podaniem - było zresztą więcej. No cóż może w czasie naszej wizyty mieli po prostu "zły dzień" więc za jakiś czas sprawdzę czy cos się zmieniło.

1  Dziękujemy, strekker66
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bylismy parę razy na piątkowej imprezie w Da Andrea. Fantastyczna atmosfera. Zawsze dużo śmiechu. Dodatkowo dania tematyczne związane z wieczorem. Duży wybór różnych włoskich anipasti. Na pewno warto zajrzeć. Każdy poczuje się, jak u siebie.

2  Dziękujemy, rafalkrasowskirkr
Zrecenzowano 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

moje pierwsze i mam nadzieje jedyne rozczarowanie tym miejscem! fritto misto tak słone ze oddałyśmy prawie całe danie, tłumacząc ze danie jest niejadalne! nie zaproponowano nam nic w zamian a i tak danie było ujęte na rachunku, co zauważyłyśmy dopiero następnego dnia, jaj się rozliczałyśmy! ogromny plus za obsługę!

4  Dziękujemy, bucketowa
Zrecenzowano 11 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Nareszcie prawdziwie włoska kuchnia w Olsztynie z włoskimi kucharzami i obsługą.
Kto był we Włoszech, wie o czym mówię.
Byliśmy kilkakrotnie z rodziną i znajomymi. Jedliśmy pyszne przystawki z owocami morza, carpaccio wołowe z truskawkami, zapiekane plastry bakłażana. Bardzo dobra zupa rybna z dodatkiem pomidorów mniam mniam..
Z głównych dań próbowaliśmy makarony, risotto z krewetkami, mięso z rusztu plastry wołowiny.
Wszystko świeże i bardzo smaczne.
Ze słodkości wygrywa tiramisu i torcik czekoladowy.
Z pewnością będziemy tam częstymi gośćmi.

8  Dziękujemy, Joannakochajesc

Ristorante Da Andrea Casa del Prosecco — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Siła, Warmińsko-Mazurskie

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Ristorante Da Andrea Casa del Prosecco? Podziel się wrażeniami!