Zapisz
Papugi górą

Bardzo ciekawe doświadczenie. Ptaszki bardzo przyjazne, można je nakarmić. Wizyta w tym miejscu... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2020
645judytag
Hel, Polska
Cytując córkę

Sporo przestrzeni. Dużo fajnych papużek. Niektóre gryzły ale większość przyjaźnie nastawiona. Miło... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2020
SebastianS4039
Jastrzębie Zdrój, Polska

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Totalna porażka dziecko się wynudziło masakra nie polecam nuda nuda i jeszcze raz nuda pierwszy raz się wynudzilysmy w papugarium

5  Dziękujemy, AgataW755
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Super sprawa.Papugi same przylatują, chodzą po tobie. Niektóre rozrabiają, ale też potrafią być bardzo przyjacielskie.

Dziękujemy, Michał W
Zrecenzowano: 19 lipca 2019

Weszliśmy raczej sceptycznie nastawieni. Na początku ptaki trzymały się z daleka i wydawalo się, że kubelki z karmą sprzedawane przy wejściu to tylko wyciąganie kasy. Ale oszaleliśmy kiedy po kilkunastu minutach stado papug siadalo na naszych ramionach i głowach:):) niesamowite wrażenie:) Panie, które były w papugarni chętnie udzielały informacji o ptakach. Dużą Arę posadziły na moim ramieniu i mimo wbitych w skórę ptasich szponów byłam w siódmym niebie że ten kolos je orzeszka z mojek ręki:)) Polecam wszystkim:) Moje dzieci również:)

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, monika_korp
Zrecenzowano: 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Super sprawa że wchodzi się do jednego pomieszczenia z papugami. Pierwszy raz się z tym spotkalam . Nawet udało się nam parę przekupić do zdjęcia :) warto odwiedzić to miejsce :)

Dziękujemy, kasqa87jt
Zrecenzowano: 24 czerwca 2019

W upalny dzien odradzam takie wycieczki. Jest duszno i nieprzyjemnie. Ale ptaszki sa urocze. Piekne i mozna je dotykac. Wspaniala atrakcja dla dzieci.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, Anna F