“Totalna porażka ”
Kofikada — recenzja

Kofikada
Nr 2 wśród 5 Desery (Olsztyn)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy ze znajomymi w kofikadzie na śniadaniu i spotkało nas ogromne rozczarowanie. Powolna i niezorganizowana obsluga, czas oczekiwania na zamówienie to skandal - czekaliśmy prawie godzinę. Okazało się ze „jajecznica z pieczarkami” jest bez pieczarek - bo zabrakło, „tosty włoskie” to inaczej chleb z opiekacza ze złej jakości serem i malutkim kawałkiem pomidora, w menu napisano ze serwowane z sałatką- my dostałyśmy bez, po upomnieniu się przyniesiono nam dosłownie po dwa kawałeczki ogórka i pomidora...a gdy poprosiłam o ketchup do tostów, okazało się ze ketchupu ani innych sosów nie ma... chyba nigdy nie wyszłam tak zła ze śniadania... nie polecam.

1  Dziękujemy, 663mariannak
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BartoszKryw, Właściciel, KofikadaOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Hej,
Tu Bartek z Kofikady.
Bardzo mi przykro, że nie zdołaliśmy zaserwować Wam śniadania tak jak my i Wy byście tego sobie życzyli. Poniedziałki bywają dla nas czasem niezłym wyzwaniem. Nie wszystkie składniki przyjeżdżają tak jak zamówiliśmy i na czas. I niewiele możemy z tym zrobić. Mam nadzieję, że jak będziecie w Olsztynie dacie nam jeszcze jedną szansę. We do our best. Bartek

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam jak najbardziej, bo miejsce jest naprawdę dobre, do tego pyszne śniadania i miła obsługa ;)
5 gwiazdek

Dziękujemy, kkrupnk
Zrecenzowano 4 kwietnia 2019

Jeżeli się wybierzecie na spacer na starówkę w Olsztynie, nie możecie przejść mimo tej kawiarni.
Jest świeża, nowoczesna, przytulna.
Nikt nie będzie wam przeszkadzał w rozmowie z towarzystwem.
Jedzenie pyszne. Jeżeli lubisz healthy food - to miejsce jest jak najbrardziej dla ciebie.
Spróbowałam tartę malinową - pycha oraz bułeczka cynamonowa - smak dzieciństwa!
Kawa Latte super! Do kawy można dodać syropy naturalne, polecam słony karmel / kokos.
Można wybrać przy barze grę oraz poczytać książkę. Ogólnie fajnie spędzić czas.
To miejsce jest zdecydowanie godne polecenia! :)

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Luba B
Zrecenzowano 4 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre śniadanie, kawa odrobine gorsza, ale ciepła, domowa atmosfera to rekompensuje. Przy ponownej wizycie w Olsztynie najpewniej tu wrócę.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, E6478NZannak
Zrecenzowano 5 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Śniadanie było zdecydowanie średnie. Jajecznica bardzo sucha, chleb bardzo cienko pokrojony podany z masłem którego nie dało się za nic rozsmarować oraz czymś czego nigdy bym do jajecznicy nie zjadła - sałatą. Wszystko ładnie podane, obsługa miła, kawa dobra, ale 26 zł za tak małe i nie zbyt smaczne śniadanie to trochę za dużo. Po kawę- wrócę, na śniadanie zdecydowanie nie.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, SKFhhfcm

Kofikada — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Siła, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Kofikada? Podziel się wrażeniami!