“Smaczne”
Misa — recenzja

Misa
Zamów online
Nr 28 wśród 182 Restauracje (Olsztyn)

Po raz pierwszy byłam w Misie i po raz pierwszy jadłam tego typu dania. Wzięłam ramen choć obawiałam się,że to nie moje smaki. Było PYSZNE! I sycąca porcja co przy tej cenie nie jest bez znaczenia. Córka jadła pad thai i nie dała rady zjeść porcji (ja chętnie pomogłam). Nie bardzo lubię zapachu sosu rybnego, ale jest konieczny. Bardzo mało miejsca ale to też może być plusem, jeśli dania przygotowuje się na bieżąco. Mam nadzieję następnym razem być równie zadowoloną.

Dziękujemy, grasuwalki

Zrecenzowano 1 września 2019

Obowiązkowe miejsce na mapie Olsztyna, nigdzie nie zjemy tak świetnego Azja Fusion.
Bardzo miła obsługa, knajpka lekko na uboczu czynna bardzo długo

Dziękujemy, Beata K
Zrecenzowano 19 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Ostatnio byłam z koleżanką. Nie da się przejść obok lokalu, szczególnie z tylu, przykry zapach z kuchni na ulicy zawsze każe mi zamknąć okna i obieg powietrza w samochodzie. Zamówiłyśmy jednak bułeczki na wynos, nie pierwszy raz. Są pyszne, brałyśmy z boczniakiem, tofu, kurczakiem i krewetką, były fajne. Krewetka i boczniak wygrały tego dnia, ale zamierzam dalej miksować smaki. Polecam ( tylko ten zapach smażeniny z kuchni.... )

1  Dziękujemy, DorotaW1066
Zrecenzowano 19 lipca 2019

Ramen na bogato. Czyli tak na prawdę za dużo wszystkiego. Boczek można by odpalić delikatnie żeby chrupnęło. W rażenie strasznie dużo dodatków a wiadomo ze im więcej tym gorzej. Czerwona kapusta kompletnie nie potrzebna, bulion za słony, jajko powinno być na miękko to Batorego jest wyglada i smakuje źle. Ogólnie ok w szczegółach słabo

1  Dziękujemy, MarcinS1543
Zrecenzowano 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiłem na pyszne.pl i muszę powiedzieć bardzo pozytywnie się zaskoczyłem! Pad Thai z kurczakiem chyba najlepsze jakie jadłem w życiu wszystko dowiezione ciepłe i pyszne Muszę częściej wpadać

Dziękujemy, micha_c276

Misa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Misa? Podziel się wrażeniami!