“Raz w czas z braku laku”

Pizzeria Czerwony Piec - Olsztyn
Nr 102 wśród 182 Restauracje (Olsztyn)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Generalnie dosyć często odwiedziliśmy ten lokal, ale teraz chodzimy do drewno i ogień. Pizza jest okej, jednakże zasady jakie tam panują są dosyć śmieszne. Teoretycznie "restauracja", a zamówienia trzeba składać przy barze. Najśmieszniejszy jest fakt, że nie można płacić kartą, a lokal wcale nie jest już nowy. Przestaliśmy chodzić w momencie, gdy znaleźliśmy długiego włosa w pizzy i nie usłyszeliśmy za to nawet przepraszam. Kelnerka jedynie wzięła od nas pizzę, a my nie wiedzieliśmy co dalej? Czekać na kolejną czy to już koniec naszego jedzenia. Po 30 minutach podeszlismy do baru, aby się rozliczyć i nie wspominając o tej sytuacji kelnerka podała tylko kwotę do zapłaty pomijając tą pizzę.

Dziękujemy, srututu12345

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedyny argument żeby odwiedzić to miejsce to ewentualność braku miejsca w pizzerii drewno i ogień. Jedzenie słabe obsługa jeszcze słabsza. Do dziś nie poznali uroku odbierania zamówień od klienta przy stoliku.

Dziękujemy, 60michalk
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Ciasto słabe sos i ser byle jakie i zamiast szynki prosciutto jakaś najtańsza. Chyba oszczędzają ale pizza to jedno a obsługa drugie. Chyba najgorsza jaka spotkałem, zamawiamy przy barze i mimo ze w lokalu pustki nikt nie podchodzi a na prośbę o podejście do stolika usłyszałem „niech się pan nie obrusza tak już mamy”

Dziękujemy, pandawidek
Zrecenzowano 10 maja 2019

Była to moja pierwsza wizyta i przyzwoite wrażenia. Dobra pizza + piwo rzemieślnicze. Szybka obsługa. Będę obserwował.

Dziękujemy, Warmiak58
Zrecenzowano 1 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Calkiem dobra pizza.Swietne piwa.Bardzo ladny lokal z czerwonym piecem,dania wydawane szybko.Bardzo mila obsluga.

Termin wizyty: wrzesień 2018
5  Dziękujemy, marcin717

Pizzeria Czerwony Piec - Olsztyn — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria Czerwony Piec - Olsztyn? Podziel się wrażeniami!