“Loteria”

TANDOOR Kuchnia Indyjska
Zamów online
Nr 28 wśród 165 Restauracje (Olsztyn)
Zrecenzowano 1 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Na początku zakochaliśmy się w tym miejscu: świetne i bogate smakowo dania, pyszne chlebki naan, ogromny wybór dań wegetariańskich i wegańskich, a do tego przystępne ceny.
Niestety z czasem zaczęły wychodzić mankamenty. Kilka razy danie Kadai Mutton miało gumową i ciężką do pogryzienia baranine (a czasami idealnie przygotowaną), Aloo Tikki nigdy nie jest takie samo - albo pyszne, albo bardzo słabe.
Jednak największym problemem jest brak jakiejkolwiek kontroli nad ostrością dania. Czasami prosząc o łagodne dostajemy niemożliwą do wytrzymania ostrość, a czasem prosząc o ostre - łagodne.
Dużym plusem jest miła obsługa i piękny, zadbany lokal.

Dziękujemy, FamishedWayfarers

Zrecenzowano 28 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniała indyjska kuchnia. Zdecydowanie polecam. Ceny umiarkowane, obsługa bardzo sympatyczna. Dania rewelacyjne, porcje duże nie raz ciężko wszystko zjeść.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, tomaszg797
Zrecenzowano 16 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna, autentyczna kuchnia Indyjska, szeroki wachlarz dań, taki, że każdy znajdzie coś dla siebie. Kiedy lokal się otworzył było jeszcze smaczniej bo gotowali jak dla siebie--pikantnie. Jednak przy ostatnich wizytach zupa dahl się rozrzedziła, biryani stało się mdłe...mam nadzieję jednak że to przejściowe bo uwielbiam tu jeść i zawsze jestem przez obsługę witana uśmiechem!

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, nataszmata
Zrecenzowano 11 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie pyszne. Doprawione, ostre, smaczne. Jagniecina przyrządzona fantastycznie. Duży wybór dań, ciężko się zdecydować, dlatego wrócę po więcej ;) Porcje baaaardzo duże. Ceny bardzo przyzwoite. Z całą pewnością wrócę po więcej. Chętnie zobaczę jak wygląda to miejsce.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, MagdalenaFo
Zrecenzowano 5 lutego 2019

Bardzo smaczne jedzenie, aromatyczne, duże porcje.
Polecam szczególnie vegetable kofta curry i razowy chlebek z glinianego pieca.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, bylekto49

TANDOOR Kuchnia Indyjska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w TANDOOR Kuchnia Indyjska? Podziel się wrażeniami!