“Duży wybór piwa, ale ceny spore”
Pijana Czapla — recenzja

Pijana Czapla
Więcej informacji o atrakcji
Informacje o atrakcji
Zalecany czas pobytu: 2–3 godziny
Zrecenzowano 6 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo ciekawe miejsce na olsztyńskiej starówce tuż przy Moście Jana nad Łyną. Uroczo położone. Bardzo duży wybór piw rzemieślniczych, z co najmniej kilkunastu kraników, o ciekawych nazwach. Ceny spore, bo za 0.5 l to 14 zł, ale można znaleźć w ofercie tańsze. Wnętrze ascetyczne. Super elektro muza. Akurat trafiliśmy na support przed występem znanego z RYSÓW DJa.

Dziękujemy, Marta S

Zrecenzowano 12 sierpnia 2017

Nowość na rynku olsztyńskim. Weszliśmy zaciekawieni. Podobało nam się. Piwko drogawe ale spory wybór. Można poznać nowe smaki. Fantastyczny natomiast jest sam taras tuż nad brzegiem Łyny.

Dziękujemy, Jolanta1971
Zrecenzowano 12 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Opuszczając stare miasto pierwsze co rzuca się w oczy to most nad przepływającą przez Olsztyn Łyną, a tuż urokliwie położony taras. Położony nad sama rzeką. Wchodząc do środka od razu zauważa się całą ścianę z nalewakami do piwa. Jest ich około dwudziestu. Piwa z całej Polski. Cena? Około dziesięciu złotych, co za możliwość niezwykłego rekalsu i chwili zapomnienia na leżaku, dwa metry od wody, jest niezbyt wygórowaną ceną. Gorąco polecamy!

Dziękujemy, ola b
Zrecenzowano 15 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

3 food trucki + piwo, leżaczki tuż obok jeziora. Jedliśmy pyszne burgery. Bardzo polecam. Cena za burgera bardzo przystępna

Dziękujemy, Tomasz O
Zrecenzowano 16 maja 2017

Spokojny multikran na 20 gatunków piwa, położony blisko centrum Olsztyna w spokojnym miejscu nad rzeczką z własnym ogródkiem i klimatyzowanymi salami. Rozgarnięty barman, który zna się na piwach. Polecam!

Dziękujemy, Roman K

Pijana Czapla — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Pijana Czapla? Podziel się wrażeniami!