“Zaskakująco dobrze”
Steakownia — recenzja

Steakownia
Nr 23 wśród 170 Restauracje (Olsztyn)
Zrecenzowano 26 lipca 2020

Czy trzy osoby, które nie lubią krwistego mięsa, mogą wyjść zadowoleni? Z całą pewnością. Mięso wysmażone we wskazany stopień, miękkie i pyszne, nic tylko palce lizać. Choć porcja mięsa 200g mogłaby się wydawać mała, gwarantuję, że się najecie. Ja ledwo zjadłam, a dwóch dorosłych mężczyzn ledwo zmieściło ostatnie frytki :)

Termin wizyty: marzec 2020
Dziękujemy, tuopazzo

Zrecenzowano 20 lipca 2020

Jedzenie dobre, choć lepsze w Stekowni w Giżycku. Obsługa.....FATALNA!!! Traktuje gości powierzchownie, myli się w zamówieniach, choć w lokalu 2 stoliki z naszym były zajęte. Nie polecam!

Termin wizyty: lipiec 2020
Dziękujemy, Niedobrakobra
Zrecenzowano 15 lutego 2020

Zamówiliśmy 4 burgery i sałatkę na wynos,
zapłaciliśmy za wszystko a dostaliśmy 3 burgery zamiast 4 ... a do tego w sałatce wołowina była okropnie twarda ...

Termin wizyty: luty 2020
1  Dziękujemy, Ammy1789654
Zrecenzowano 15 lutego 2020 z urządzeń przenośnych

Steki super, lokal mały delikatnie zatłoczony. Ceny wysokie ale jakość rekompensuje. Niestety sytuacja w której trzeba stać podwójnie w długiej kolejce jest całkowicie niezrozumiała-zamawianie i płacenie. Szkoda czasu i atmosfery. Za dużo pracy na taką obsadę.

Termin wizyty: luty 2020
Dziękujemy, bartlomiejw158
Zrecenzowano 2 stycznia 2020

Doskonały wybór sezonowanego na sucho mięsa wołowego z kością, jak i bez kości. Można wybrać dowolną grubość t-bone, rib-eye i wysmażyć wg gustu. Obsługa profesjonalna, dla początkujących fanów steków proponuje odpowiedni stopień wysmażenia dla rodzaju mięsa, np. dla filet minion proponują max. medium rare, ale to klient podejmuje ostateczną decyzję. Ceny - nie jest tanio, ale warto spróbować.

Termin wizyty: listopad 2019
1  Dziękujemy, tadm65

Steakownia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Steakownia? Podziel się wrażeniami!