“Polecam!”
Rolki — recenzja

Rolki
Nr 2 wśród 182 Restauracje (Olsztyn)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smacznie. Przystępnie cenowo.Dodatkowy plus przy pakowaniu na wynos za opakowanie zero waste. Polecam!

Dziękujemy, menwiki

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Polecam. Bardzo smaczne. Obsługa bardzo miła. Smaki niebanalne. Odwiedziliśmy Rolki dwa dni z rzędu bo po pierwszej wizycie czuliśmy niedosyt.

Dziękujemy, Blanka B
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne sushi w dobrej cenie. Polecam z kalmarem i krewetką. Miła obsługa i duży wybór rolek. Jeszcze raz polecam.

1  Dziękujemy, 624bartekr
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Bardzo dobre rolki, swieze, polecam szczegolnie z krewetka i kalmarem, sos kobayaki. Bardzo szybka obsluga, wracam regularnie :)

Dziękujemy, 7Wookie7
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Pyszne sushi i najlepszy fastfood w Olsztynie. Jeśli szuka się czegoś smacznego na szybko, jak i na miły wieczór to Rolki w Olsztynie to idealne miejsce. Jedzenie bardzo smaczne, zawsze świeże i robione na miejscu. Obsługa bardzo miła i zawsze uśmiechnięta. Bardzo polecam!

Dziękujemy, PaniUlla

Rolki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Rolki? Podziel się wrażeniami!