Olsztyn

Zrecenzowano: 1 kwietnia 2019
Grzegorz M
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Nie jestem wielką fanką muzeów, ale to jest wspaniałe. Dużo eksponatów, piekne widoki z okien a na drugim pietrze wspaniała wystawa E. Dwurnika.

Dziękujemy, bozena1517
Zrecenzowano: 1 kwietnia 2019

Bardzo fajne miejsce w Olsztynie. Polecam odwiedzenie go będąc w Olsztynie. Jest to miejsce dla koneserów historii. Trzeba trochę pochodzić po schodach ale warto.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, Grzegorz M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MuzeumOlsztyn, Dział Edukacji i Promocji, Muzeum Warmii i Mazur w OlsztynieOdpowiedź udzielona 29 maja 2019

Dziękujemy! Aby dostać się na najwyższą kondygnację muzeum, należy pokonać 61 schodów. Ale panorama Olsztyna wynagradza ten trud :)

Zrecenzowano: 18 marca 2019

Byłam w muzeum pierwszy raz. Byłam tylko ja i córka więc Panie nam wszystko wyjaśniały - czułam sie jakbym miała prywatnego przewodnika. polecam

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, magdan10
Zrecenzowano: 1 lutego 2019

Zwiedzając Olsztyn obowiązkowo trzeba zjawić się w muzeum Warmii i Mazur. Znajduje się ono w Zamku Kapituły Warmińskiej. Najciekawsza oczywiście wystawa stała poświęcona Mikołajowi Kopernikowi. Ogromne wrażenie robi tablica doświadczalna skonstruowana przez astronoma. Wystawa ubogacona elementami interaktywnymi, niestety w trakcie naszego pobytu nie wszystkie tablice działały.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
Dziękujemy, adekPL

Dziękujemy! Czasami rzeczy martwe złośliwie odmawiają posłuszeństwa :)

Zrecenzowano: 12 stycznia 2019

Możemy nie zdawać sobie sprawy, że tu, w Olsztynie, nie za dużym mieście, bądź co bądź, powstała teoria, która zmieniła dotychczasowe myślenie o świecie, tudzież Ziemi. Jeden z dowódów można zobaczyć na ścianie.
Chcieć to móc. Warto wejść i zobaczyć chociażby to.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
Dziękujemy, AgathaJA