“Pysznie!”
Parowar — recenzja

Parowar
Nr 17 wśród 165 Restauracje (Olsztyn)
Zrecenzowano 3 marca 2020 z urządzeń przenośnych

Parowar to idealne miejsce dla miłośników pierogów i smaków orientalnych :) Miła obsługa i super klimat miejsca. Zamówiliśmy pikantny bulion z kaczki i pierogi na parze ze szpinakiem, rewelacja! Jedynym minusem jest mały lokal, który nie pozwala na wyjścia ze znajomymi, ale idealnie nadaje się na obiad ze swoją połówką.

Termin wizyty: luty 2020
Dziękujemy, JulTan97

Zrecenzowano 13 stycznia 2020

Posiłki dobre ale nic więcej, ceny wyższe niż podobnym barku w Warszawie - porcja pierożków - 19zł, w W-wie - 15 zł, zupa miso - 8, w W-wie - 5, won-ton (3 pierożki) 14 zł, w W-wie (5 pierożków) - 11 zł,

Termin wizyty: styczeń 2020
2  Dziękujemy, sambra2018
Zrecenzowano 3 stycznia 2020

Duży plus za bezglutenowe wersje, jedzenie bardzo dobre, ciekawy wystrój. Lokal bardzo przyjemny. Polecam!

Termin wizyty: grudzień 2019
Dziękujemy, Marekbusiness
Zrecenzowano 11 listopada 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ubogo, malutkie porcje w porównaniu z prawdziwymi azjatyckimi barami . Zupa kimchi bez kimchi, miso bez czegokolwiek. Zamówiliśmy pierożki z wołowina i porem, dostaliśmy z wieprzowina i kolendra. Gdy zwróciłam uwagę obsłudze, dziewczyna zamiast po prostu przeprosić parsknęła śmiechem i powiedziała ze takie zamawiałam. Z pewnością nie zamawiałam takich ponieważ oboje nie znosimy kolendry. Trochę pokory

2  Dziękujemy, edytak17
Zrecenzowano 3 listopada 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie, zawsze szybko i smacznie, w dobrej cenie. Polecam każdemu, kto chce spróbować czegoś nowego. Lokalizacja przy samej starówce, coś wspaniałego

Termin wizyty: październik 2019
Dziękujemy, terrajj

Parowar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Parowar? Podziel się wrażeniami!