“Wspaniałe jedzenie!”
Parowar — recenzja

Parowar
Nr 17 wśród 165 Restauracje (Olsztyn)
Zrecenzowano 3 stycznia 2020

Duży plus za bezglutenowe wersje, jedzenie bardzo dobre, ciekawy wystrój. Lokal bardzo przyjemny. Polecam!

Termin wizyty: grudzień 2019
Dziękujemy, Marekbusiness

Zrecenzowano 11 listopada 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ubogo, malutkie porcje w porównaniu z prawdziwymi azjatyckimi barami . Zupa kimchi bez kimchi, miso bez czegokolwiek. Zamówiliśmy pierożki z wołowina i porem, dostaliśmy z wieprzowina i kolendra. Gdy zwróciłam uwagę obsłudze, dziewczyna zamiast po prostu przeprosić parsknęła śmiechem i powiedziała ze takie zamawiałam. Z pewnością nie zamawiałam takich ponieważ oboje nie znosimy kolendry. Trochę pokory

2  Dziękujemy, edytak17
Zrecenzowano 3 listopada 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie, zawsze szybko i smacznie, w dobrej cenie. Polecam każdemu, kto chce spróbować czegoś nowego. Lokalizacja przy samej starówce, coś wspaniałego

Termin wizyty: październik 2019
Dziękujemy, terrajj
Zrecenzowano 6 października 2019 z urządzeń przenośnych

Zaprosiłem w to miejsce na randkę jako prezent urodzinowy. Mała miejscówka, ale za to nadrabia różnościami smakowymi. Pierożki dostepne różne, także dla vege, niektóre niezwykłe i smaczne. Na pewno tu zajrzę by wypróbować innych smaków.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Druidamus
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne jedzenie, zwłaszcza pierożki. Dania na wynos smaczne, ciepłe i szybko dowożą. Bardzo Polecam.

Dziękujemy, emmalarissa

Parowar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Parowar? Podziel się wrażeniami!