“Wyjątkowo piękne wyroby polskich artystów”
Manufaktura Sztuki — recenzja

Manufaktura Sztuki
Nr 12 wśród 25 atrakcji (Olsztyn)
Więcej informacji o atrakcji
Informacje o atrakcji
Zalecany czas pobytu: <1 godzina
Opis dostarczony przez właściciela obiektu: Manufaktura to unikatowa platforma prezentująca wyroby sztuki ludowej pochodzącej z rejonu Warmii i Mazur a także z innych części Polski. W swojej ofercie mamy upominki regionalne, ceramikę użytkową, malarstwo, rzeźbę i inne cuda. Wyroby posiadają certyfikaty produktu regionalnego. Galeria ma również charakter pracowni, w której na żywo wykonywane są dzieła sztuki.
Zrecenzowano 7 września 2017

Zobaczyłam tam więcej współczesnej sztuki, którą chętnie widziałoby się we własnym domu, niż w niejednym muzeum. Kolekcja dobrana z gustem, znawstwem i szacunkiem dla naszego dziedzictwa kulturowego. I wszystko można kupić! Wielkie uznanie dla osób prowadzących to miejsce. W Trójmieście nie ma placówki na porównywalnym poziomie. Brawo Olsztyn!!!

Dziękujemy, BozenaPP
Filtrowanie

Zrecenzowano 29 sierpnia 2017

Przepiękne, klimatyczne miejsce! Rękodzieło, zabawki, lokalne wyroby, oryginalne pamiątki (np. torby z wizerunkiem Olsztyna <3). Każdy znajdzie coś dla siebie. Bardzo sympatyczna obsługa. Polecam!

Dziękujemy, Lena275a
Zrecenzowano 6 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Piękne miejsce z własnoręcznie robionymi pamiątkami. Dodatkowy klimat dodaje kasa z 1939 roku. Serdecznie polecam.

Dziękujemy, Dawid N
Zrecenzowano 28 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Jesli komuś zależy na oryginalnej pamiątce z wyjazdu to musi tam zajrzeć. Mnóstwo ręcznie wykonanych arcydzieł, zabawek, obrazków. Do tego możliwość zakupienia lokalnych miodów o smakach tak zaskakujących jak malinowy, czekoladowy czy imbirowy.
Do tego bardzo miła i chętna do pomocy obsługa.

Dziękujemy, Paulina K
Zobacz więcej recenzji
Zrecenzowano 1 maja 2017

Piękne, urokliwe miejsce. Sklep a własciwie mini galeria. Cudowna, przesympatyczna włascicielka. Miejsce gdzie czujesz się oczekiwanym gosciem a nie przypadkowym klientem.Koniecznie trzeba tu wstapić. Nawet jesli nic nie kupimy to i tak łykniemy wielki łyk informacji o kulturze, miescie i nie tylko. Polecam.To moja pierwsza wizyta w Olsztynie i Manufakturze ale z pewnoscią będę się starała zajrzeć ponownie.

Dziękujemy, Jolanta F

Manufaktura Sztuki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie
Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Manufaktura Sztuki? Podziel się wrażeniami!