“Przepysznie”
Wisniowy Piec — recenzja

Wisniowy Piec
Nr 8 wśród 165 Restauracje (Olsztyn)
Zrecenzowano 2 marca 2020

Zdecydowanie najlepsza pizza w Olsztynie!
Lokal ładny, czysto, obsługa miła. Krótki czas oczekiwania, poza pizza - dobra lemoniada.
Na pewno odwiedzę nie raz :)

Termin wizyty: luty 2020
Dziękujemy, travelolo93

Zrecenzowano 8 lutego 2020 z urządzeń przenośnych

najlepsza pizza jaka kiedykolwiek jadlam naprawde:) darze ja wielka miloscia, polecam kazdemu!!

Termin wizyty: luty 2020
Dziękujemy, wiktxria
Zrecenzowano 15 stycznia 2020 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemne miejsce, dobra włoska pizza, a zwłaszcza mucha na dziko raz! Sałatę z gruszką też polecam.

Termin wizyty: grudzień 2019
1  Dziękujemy, 674aleksb
Zrecenzowano 13 stycznia 2020

Bywam w Wiśniowym piecu od czasu do czasu i śmiało mogę napisać , ze w Olsztynie jest to najlepsza pizza. Świetne ciasto!
Bardzo sprawna obsługa .
Ceny bardzo ok.
Czasem ciężko o wolne miejsce (weekend), ale warto chwile zaczekać .
Bardzo polecam.

Termin wizyty: styczeń 2020
Dziękujemy, malgosiawawrzyn
Zrecenzowano 27 listopada 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem miłośniczką pizzy. Kocham pizzę , a pizzę z wiśniowego pieca darzę miłością największa . Chyba najlepsza pizza jaka jadłam . Polecam

Termin wizyty: listopad 2019
1  Dziękujemy, H5695MDmonikab

Wisniowy Piec — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Wisniowy Piec? Podziel się wrażeniami!