Olsztyn

“Tragiczna obsługa ”
Zatoka Smaku — recenzja

Zatoka Smaku
Nr 25 wśród 182 Restauracje (Olsztyn)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kompletny brak zainteresowania ze strony kelnerów. Pomimo siedzenia przy stoliku, który znajdował się metr od baru nikt z obsługi nie postanowił nawet podać karty. Zdecydowanie istnieją lepsze restauracje w Olsztynie, szkoda tracić czas.

1  Dziękujemy, dominikn569

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy Zatokę Sztuki podczas Olsztyn Green Festiwal. Co ciekawe... mało chyba było turystów. Za to kilka stołów było zarezerwowanych pod imprezy/obiady rodzinne. Widać to miejsce popularne wśród olsztynian.
Dzieci zjadły spaghetti z sosem pomidorowym i pulpecikami mięsnymi - cała trójka była bardzo zadowolona.
Tatar wołowy był wyśmienity.
Sielawa z sałatami również.
Mąż zadowolony z kaczki.

Ogólnie wszystkie dania przepyszne.

Obsługa bardzo miła i uprzejma.
Zadzwoniliśmy zAmowic stolik „na za kwadrans” - przy czym od razu poinformowano nas, ze będziemy mieć nieco ponad 1,5h,bo potem maja rezerwacje. To bardzo na plus. Nie ma niemiłych zaskoczeń.

Na miejscu zewnętrzny płac zabaw i trampolina.

Do tego przepiękny widok na jezioro.

Szczerze polecam

Dziękujemy, Nawojka_POZ
Zrecenzowano 31 lipca 2019

Super menu. Super obsługa. Super Szef. Wspaniałe jedzenie. Produkty na najwyższym poziomie. Idealne miejsce na wspaniały posiłek.

Dziękujemy, jtpapai
Zrecenzowano 29 lipca 2019

Bardzo dobre jedzenie, super obsługa. Wnętrze przytulne.
Można zjeść pyszny posiłek z cudownym widokiem na jezioro.

Dziękujemy, travelolo93
Zrecenzowano 20 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bywam tu od czasu do czasu, idealne na weekendowy obiad z rodziną, tylko lepiej zarezerwować stolik. Mimo oddalenia od centrum tu jest zazwyczaj pełno. Dania smaczne, przy takiej jakości nawet dodałabym, że niedrogie. Obsługa uprzejma i doświadczona. Klimat relaksu, spokojna muzyka, fajny płac zabaw dla małych dzieci. Karta mogłaby się częściej odświeżać, zjadłabym coś nowego :) Bardzo polecam

Dziękujemy, DorotaW1066

Zatoka Smaku — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Siła, Warmińsko-Mazurskie

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Zatoka Smaku? Podziel się wrażeniami!