“Polecam!”

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Street Food Point Olsztyn
Nr 45 wśród 182 Restauracje (Olsztyn)
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre burgery, napewno top 3 w Olsztynie, duzy Zboczek w ciemnej bulce palce lizac :) wroce wkrotce sprobowac nastepnych :)

Dziękujemy, 7Wookie7

Zrecenzowano 21 kwietnia 2018

Daaaaawno nie odwiedzałem Street Food Pointu na Wilczyńskiego, bo jakoś nie śpieszno mi do wyjazdu poza miasto;), aczkolwiek kilka razy burgery z SFP jadłem. Ciekawe pomysły na kanapki, pyszne mięcho, świeże składniki, dobre sosy. Gdybym mieszkał bliżej, to pożerałbym regularnie. Żałuję i kwilę w poduszkę co noc, że foodtruck przeniósł się z centrum...

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, Jelitko
Zrecenzowano 11 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jeden z lepszych jakie jadłem a jadłem ich wydaje mi się dużo i we wielu różnych miejscach. Cenowo super. Burger ma to coś. Wszystko ze sobą dobrze pasuje.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, MateuszK5003
Zrecenzowano 30 marca 2018

Jestem fanką. Zawsze jak jem burgera myślę, że to nie to samo co street food point... Niestety nie jestem z Olsztyna;((((

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, dominikao172
Zrecenzowano 5 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Burgery świetne, duża porcja i przede wszystkim przystępne cenowo. Frytki tez bardzo dobre, mięso świetnie przyprawione. Naprawdę można sie tu tanio i bardzo smacznie najeść. Polecam tego food trucka!

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, Karol K

Street Food Point Olsztyn — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Siła, Warmińsko-Mazurskie

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Street Food Point Olsztyn? Podziel się wrażeniami!