“Dno”
Hammurabi — recenzja

Hammurabi
Nr 77 wśród 182 Restauracje (Olsztyn)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najgorsze badziewie jakie jadłem, wróciliśmy sprawdzić czy coś się zmieniło ale nadal jedzenie jak dla zwierząt i napis na szybie nadal mówi sam za siebie

Dziękujemy, pandawidek

Zrecenzowano 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Niedzielne popołudnie w Olsztynie. Pora na obiad. Trafiliśmy do Hammurabi... niestety. Zamowienie zbiera kelner. Zamowilismy rosół i kremy pomidorowe na początek. Jako drugie dania m.in. pizzę, makarony. Dostajemy napoje i czekamy ... czekamy... Po 30 minutach przychodzi kelnerka z pizza. Okazuje się że rosołu nie ma.. A kremy już się grzeją na kuchni... po 15 minutach przychodzi kolejny kelner aby nam oznajmić że nie ma kremów... po kolejnych 15 minutach przychodzi kolejna kelnerka z zupami które nie są do naszego stolika.... Ostatecznie musieliśmy opuścić lokal nie jedząc nic oprócz pizzy która miała na sobie 7 plasterkow salami... Sama jestem kelnerka od ponad 10 lat i na prawdę wiem że pomyłki się zdarzają i jestem pod tym względem bardzo wyrozumiala. Ale bez przesady.....

Dziękujemy, kasqa87jt
Zrecenzowano 7 lipca 2019

Nieco odmienna kuchnia dla miłośników orientu . Smacznie spory wybór dań . Atmosfera sympatyczna ceny przystępne . Porcje pozwalają na solidne zaspokojenie głodu a jednocześnie coś zostanie w portfelu. Szybka obsługa

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, jarpar1
Zrecenzowano 29 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przystępne ceny, miła obsługa i smaczne pizze. Makarony takie sobie, brakowało soli i przypraw.

Rosół - poprawny, tylko mocno czuć było wołowe kości. Nie mniej jednak zjadliwy.

Dziękujemy, hardecki
Zrecenzowano 10 czerwca 2019

Ogromne porcje, jedzenie bardzo smaczne i - co najważniejsze - bardzo krótki czas oczekiwania, a w Olsztynie to rzadkość. Zawsze jest sporo wolnych miejsc.
W restauracji byłam kilka razy z grupą znajomych i za każdym razem przynajmniej jedno zamówienie zostało pomylone (ale obsługa zawsze szybko wymieniała potrawę na odpowiednią).

Dziękujemy, glee21

Hammurabi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Siła, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Hammurabi? Podziel się wrażeniami!