Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Hotel w ruinie, brudno, śmierdząco - wszystko naprawione lub nie "na kropelkę"!
Przebywałam w tym "hotelu" w czerwcu wraz z rodziną i oprócz fajnego jeziorka, to miejsce nie posiada z dużo atutów.
Ogólnie jest to pozbawiony gwiazdek dawny hotel, który obecnie służy jako ośrodek dla kolonii i wycieczek. Pokoje są niewyciszone, a przy rozwydrzonych, spuszczonych ze smyczy dzieciakach, po prostu nie da się normalnie funkcjonować! Po dziś dzień, "obiekt" nie odpowiedział na reklamację dotyczącą jakości pobytu. Nie jesteśmy wybredni, ale takiego syfu dawno nie widziałam!!!

Wskazówka dotycząca pokoi: Nie radzę dopłacać do pokoju Premium, bo jest tak samo zniszczony jak normalny!
1  Dziękujemy, 135justynaw
Zrecenzowano: 4 lipca 2019

Opisze krótko - syf totalny nie polecam nie dajcie sie nabrać na piekne zdjęcia.
Śniadania poniżej krytyki brak ciepłej wody, brak reakcji ze strony personelu na uwagi.
Minął ponad miesiąc nikt nie odpowiedział na maila w sprawie skandalicznych warunków.

• Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, romankO2875GJ
Zrecenzowano: 19 czerwca 2019

Hotel naprawde dobry,połozony nad samym jeziorkiem,na szczególny plus zasługuje bardzo dobre jedzenie,a przede wszystkim duży jego wybór.Pokoje wcale nie są najgorsze,więc trudno mi zgodzić się z wieloma krytycznymi opiniami pod tym względem.Spora ilość atrakcji np agroturystycznych,ognisko z kiełbaskami itd,,,

Termin pobytu: lipiec 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, radekr80
Zrecenzowano: 18 maja 2019

To nie hotel,to syf,brud,smród! Pokoje śmierdzące,brudne,na ścianach grzyb.brak ciepłej wody! Pleśń i grzyb w łazience! Jedzenie ochydne- gorzej niż karma dla świń! Miałam być tam kilka dni,ale po 2 godzinach normalnie uciekałam stamtąd czym prędzej.basen wyłożony grubą ceratą,a nie kafelkami! Jaccuzi zagrzybiałe,nie działające,brak jakiejkolwiek obsługi tam! Odradzam z całego serca! Wszędzie,byle nie w Manor hotel Olsztyn!!!!

Termin pobytu: czerwiec 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Izabela A
Zrecenzowano: 9 maja 2019

Piękne miejsce zepsute kiczowatym , brudnym i zaniedbanym budynkiem.Odpadająca ze ścian tapeta, lepkie drzwi i niekompetentna obsługa. Jedzenie poprawne , jedynym plusem był widok przez niezbyt czystą szybę.

Termin pobytu: kwiecień 2019
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi