“Pysznie”
Drewno i Ogień — recenzja

Drewno i Ogień
Nr 4 wśród 165 Restauracje (Olsztyn)
Zrecenzowano 12 lutego 2020

Bardzo dobra, włoska pizza. W karcie spory wybór. Próbowaliśmy kilku i nigdy się nie zawiedliśmy. Mając ochotę na pizzę, bez zastanowienia wybieramy Drewno i ogień, bo to najlepsza pizza w Olsztynie.

Termin wizyty: październik 2019
Dziękujemy, K9476WKjoannas

Zrecenzowano 9 lutego 2020 z urządzeń przenośnych

Do restauracji trafiliśmy przypadkiem, ale na pewno tu jeszcze wrócimy. Pyszna pizza, wyśmienita kawa, przemiła obsługa. Gorąco polecam! :)

Termin wizyty: luty 2020
Dziękujemy, Bambi215
Zrecenzowano 25 stycznia 2020 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjna pizza z pieca, szybko i smakowicie jak we Włoszech. Ciasto idealnie wypieczone, atrakcyjne kompozycje smakowe, dobre piwa i inne napoje.

Termin wizyty: styczeń 2020
Dziękujemy, MaciejD
Zrecenzowano 9 stycznia 2020

Nie wiem jaka pizza być powinna, wiem co mi smakuje. Ta jest pyszna, bo ma cieniutkie ciasto, a to jest dla mnie najważniejsze.I tyle w tym temacie. Polecam

Termin wizyty: styczeń 2020
Dziękujemy, KRYSTYNA M
Zrecenzowano 8 stycznia 2020

Aktualnie najlepsza pizzeria w Olsztynie, piękne wnętrze, miła obsługa i pyszne jedzenie. Uwielbiam białe pizze (bez sosu pomidorowego) a tutaj robią naprawdę bardzo dobrą!!
Polecam i sama już nie mogę się doczekać kolejnego wypadu na pizze!

Termin wizyty: grudzień 2019
1  Dziękujemy, 545agatab

Drewno i Ogień — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Drewno i Ogień? Podziel się wrażeniami!