Olsztyn

“Pysznie i w przystępnej cenie”
Drewno i Ogień — recenzja

Drewno i Ogień
Nr 3 wśród 182 Restauracje (Olsztyn)

Bardzo klimatyczna, ładna i schludna włoska restauracyjka. Fajne miejsce z miłą obsługą, ciekawym wystrojem i co najważniejsze - fantastycznym jedzeniem.Calzone obłędne, pizze i sałatki bardzo smaczne i szybko podane. Ceny nie są wygórowane. Jeśli jeszcze kiedyś będziemy w Olsztynie, to z pewnością zajrzymy:)

Dziękujemy, radekw86pl

Całkiem dobra pizza, chociaż jadłam w Olsztynie lepsza; drink bardzo dobry; duży wybór pizz, każdy znajdzie coś dla siebie

Dziękujemy, kiniaslife
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza bardzo smaczna, jedna z lepszych jakie jadłam. Świetne oliwy. Lemoniadę też polecam. Ciekawy wystrój restauracji.
Brakowało mi tylko sosów do pizzy, może to mało włoski dodatek, ale je lubię.

Dziękujemy, Igaluv
Zrecenzowano 2 września 2019

Sympatyczna obsługa, pyszna pizza, świetne drinki- rossini <3 a do tego przystępne ceny, Zdecydowanie warto tu zjeść!

Dziękujemy, marta923
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo często odwiedzamy ten lokal i zdecydowanie jest to najlepsza pizza w Olsztynie. Pizza podawana zazwyczaj w 5 min :)

Dziękujemy, srututu12345

Drewno i Ogień — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Drewno i Ogień? Podziel się wrażeniami!